40’tan aşkın kripto ETF’si müsaade bekliyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ ISTIHBARAT SERVİSİ

KUL’nin Ontario eyaletinde döviz bürosuna tıpkı tıpkı saklı yazı mülk alışveriş merkezi açıldı. Coin Nerds isimli şeriklik, müşterilerine henüz önceki karşılaşmadıkları aynı hizmet sunuyor: karşı karşıya kripto mal kurum satımı. 2018 yılında açılan saklı yazı dünyalık bürosunun sahipleri, dijital dünyanın dışında bile saklı yazı mülk çalım satımı yapılabileceğine inanıyor. Coin Nerds CEO’akarsu Herif Hack, “herkesin bu dijital ekosisteme karışma olabilmesine imkan tanıyoruz.

Ayrımsız zamanda self servis online hizmetlerin yararlanma zorluklarına bile ehil değiliz. İleri yaştaki eşhas uygulayım bilimi bariyerlerine takılabiliyor” dedi. yüz yüze kripto dünyalık gurur satımı sağlayan şirketlerin kâffesi birbirinden benzeri tutar ayrımlılık gösteriyor. Fakat eş noktaları müşterilerin nakit, emniyet kartı ya da devretme yöntemiyle değişik kripto paraları satın alabilme imkanı tanıyor olmaları.

Wall Street Journal’ın haberine göre bu şirketler müşterilerine bir zamanda farklı kripto paralar için hikmet de vererek, yatırımcıların cümbüşlü aplikasyon üzerinden arama edebileceği sayısal cüzdanlarını nasıl kullanacağını öğretiyor. Müşteriler kripto paralarını nakde çevirmek istediklerinde, bunu bile büroda bulunan görevliler gerçekleştiriyor. Bürolarda gelişigüzel muamelat üzere %0,99 ila %5’lik bir yarkurul ücreti alınıyor. Bu nicelik ise online kripto mülk alışveriş hizmeti veren şirketlerin üstünde.

Şirketin sahipleri fiziki büroların saklı yazı para alışveriş deneyimini geliştirdiğini söylüyor. Bu prosedür alelumum birçok yaşama tarafından Coinbase ya de Binance üzere şirketlerin sağladığı online platformlardan gerçekleştiriliyor. Bu tuhaf platformlar Hack’e bakarak saklı yazı dünyalık piyasalarına menus sıfır eşhas için engelleyici olabiliyor. Hack, “bazı bazı insanlar işlek uygulamalardan 500 ila bin dolarlık kripto mülk alımı yapıp, daha sonradan sistemi ağdalı bulduğu için bırakabiliyor” dedi.

Ancak Coin Nerds’te müşteriler ayrımsız sevgili yaşadığında neredeyse anında benzeri uzmanla görüşebiliyor. Bunun tersine online platformlar, kamera şikayetlerini yanıtlamada gecikebildikleri üzere eleştiri odağı haline geliyor. Aynı zamanda fiziksel benzeri alışveriş bürosu, kripto para sektörüne şüpheyle yaklaşanların de güven duymasını sağlıyor. Fransa’nın fiziksel kripto servet bürosu Comptoir des Cybermonnaies Kurucusu Baptiste Lac, “eskimemiş tıpkısı kamera geldiğinde, bu kamera alelhusus dahi geleneksel bir yatırımcıysa, emin bire bir çekicilik olduğumuzu ve Fransa’nın düzenleyicileri yoluyla bize lisans verildiğini görebilir” dedi.

Devamında, “online platformlarda yatırmayı emin bulmadıkları miktardaki paraları, burada yatırabilirler” ifadesini kullandı. Coin Nerds’nam bilakis Comptoir des Cybermonnaies nakit akseptans etmiyor. Çünkü müşareket yağız dünyalık tezkiye faaliyetlerine maruz tevakkuf etmek istemiyor. Ancak Hırvatistan’da mevcut Bitcoin Store, saklı yazı para alımlarında nakit akseptans ediyor. Euro Bölgesi’nin bir parçası sıfır Hırvatistan, nakdin az çok çok kullanıldığı bir büyüklük.

Tıpkısı zamanda Hırvatistan’da bankalara alın bir güvensizlik birlikte bilge. Bitcoin Store’un ayrımsız online platformu üstelik bulunuyor. bununla birlikte kullanıcıların telekart ya de akça kullanarak kripto mal gurur satımı yapmasına imkan tanıyan saklı yazı ATM’leri dahi tüketiciler için tıpkı eksantrik almaşık. finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre geçtiğimiz kamer Bitcoin’i kanuni dünyalık birimi kendisine kabul fail Umum Salvador’üstelik 200 kripto ATM’si bulunuyor.

Vatandaşlar saklı yazı fonlarını akça olarak, ülkenin resmi Bitcoin cüzdanı markası Chivo’nun 50 şubesinden üstelik çekebiliyor. 

ÇAKER’da ise 24 binin üstünde saklı yazı ATM’si bulunuyor. Ancak çekicilik satımların yüz yüze yapılması halen uç ayrımsız kılgı olmaya bitmeme ediyor. Özellikle de BENDE ve Mağrip Avrupa’birlikte dijital bankacılık oldukça vâsi ve finansal kurumlara mahsus cüret faziletli. Bu nedenle internete ulaşım üstüne de benzeri dava yaşamayan özlük online platformlardan alım satım yapabiliyor.

Gene da fiziksel kripto mülk alım satım büroları iyi tıpkı sene geçirdiklerini söylüyor. Comptoir des Cybermonnaies’in prosedür hacmi 2019 ve 2020 yılları beyninde şeş itmam arttı. Coin Nerds ise gelecek yıl Toronto’dahi kullanılmamış benzeri büro açacak. Hack, “dijital benzeri kıvrılma gerçekleşecek ve herkesin ekosistem ortamında düz alması gerekecek” dedi. devamında, “birçok yaşama halen konuyu algılamaya çalışıyor ve elbette kullanılacağını öğrenmeleri gerekiyor” ifadesini kullandı.

Starling Bank CEO’su: Boş bankacılık bütün aynı tayf kırıklığı

 

Kayıp olan göktaşı vazıh artırmada satışa çıktı

 

Ethereum’un fiyatını üç katına çıkaracak ümit

 

Share: