8.9 milyon güç mamure barışından faydalandı

Dünyanın eke kurumsal yatırımcılarını ve emlak fonu yöneticilerini ayrımsız araya getiren, 24 ülkeden toplanmış varlıkları 2 trilyon doları aşan 250’nin üzerinde yatırımcının katıldığı Private Equity Real Estate (PERE) Investor Forum etkinliği Dubai’birlikte gerçekleştirildi.

Intus Capital Tutumlu Ortağı Bülent Kozlu, burada yaptığı konuşmada, Türkiye’nin ayrıntılı dönemde aceleci büyümeye devam edecek olan tıpkı ekonomisi ve bunu destekleyen büyük, canlı ve aktif aynı nüfusu olduğunu aktararak, şunları kaydetti:

Serencam dönemde ihracatın artması ve akan açığın düşmesinin birlikte ekonomideki heybetli benzeri zait gelişme olduğuna bel fail Kozlu, “Hep bunları ast alta koyduğumuzda Türkiye’nin tafsilatlı dönemli potansiyelinin yüksek olduğu çokça belirgin. Küresel yatırımcıların bile Türkiye’nin bu potansiyelinin farkında olduğunu uygun görüşmelerimizde çokça yakından gördük. Koy Bölgesi ilkin görünmek amacıyla, dünyanın farklı coğrafyalarından çok sayıda kaynak Türkiye’da olası yatırım fırsatlarını yakından inceliyor. Alelhusus gayrimenkul sektörüne yakın gelecekte haddinden fazla kısık görüntü girişleri göreceğimize inanıyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

Kozlu, 2 trilyon doları yöneten yatırımcı grubuna Intus Capital olarak Türkiye’bile iyi kiracı profiline sahip ve bulunduğu bölgede lider konumdaki gayrimenkullerle ilgilendiklerini belirtti.

Sunulan bilgiye bakarak, Konferans’ta dünyanın arz nazik oran huzur fonları, emeklilik fonları, sigorta şirketleri ve ana ortaklık envestisman ofisleri düz aldı.

Share: