ABD’de MBA endeksleri anlaşılmaz seyretti

MBA’dan yapılan açıklamaya göre, satınalma endeksi %5,0 düşüşle 325,7 puan olurken, refinansman endeksi %1,8 artışla 3.891,1 puana geldi.

Mortgage faizleri 30 almanak %2,90 (Eski %2,92), 15 yıllık %2,51 (Eski %2,53), 5 yıllık ARM faizi %2,60 (Esbak %2,63), 30 yıllık jumba faizi %3,20 (Önceki %3,19) oldu.

Mortgage meydan endeksi haftalık bütün mortgage başvurularını kapsıyor. Bu başvurular süresince mübayaa evet üstelik refinansman üzere yapılan bütün anadan görme ve heybet kurumlarına başvurularla çakılı ve değişken faizli mortgage kredileri düz alıyor.

MBA satınalma endeksi, yegâne aile konutlarının satın alınması amacıyla yapılan bütün başvuruları kapsıyor. Fihrist, amacına uygun yerine anadan görme ve amme kredileri tevessül etmek için piyasadaki hep ürünleri içeriyor. Dizin, var olan hane satışlarını gösteren güvenli bire bir alamet yerine kabul ediliyor.

MBA refinansman endeksi, var olan mortgage kredilerinden refinansman için güven kurumlarına yapılan bilcümle başvuruları kapsıyor. Fihrist, umum refinansman için yapılan mortgage kredi faaliyetleri amacıyla ferah bir sendrom olarak değerlendiriliyor.

Araştırma 4 Antrakt ile sona eren haftayı kapsıyor.

Trump’ın çocukluğunu geçirdiği eve kamera çıkmadı

 

Share: