ABD’de MBA endeksleri elinin körü seyretti

MBA’nın yayımladığı ve ForeksHaber ile mümasil yoluyla paylaştığı haftalık rapora göre, satınalma endeksi yüzdelik 0,7 artışla 269,5 fakül olurken, refinansman endeksi yüzde 2,8 düşüşle 1.778,3 puana geldi.

Mortgage faizleri 30 yıllık yüzde 4,27 (Esbak %4,09), 15 almanak yüzdelik 3,55 (Eski %3,39), 5 yıllık ARM faizi yüzde 3,36 (Önceki %3,38), 30 yıllık jumbo faizi yüzde 4,02 (Eski %3,79) oldu.

Mortgage meydan endeksi haftalık bilcümle mortgage başvurularını kapsıyor. Bu başvurular ortamında satın alma evet bile refinansman üzere yapılan bilcümle anadan görme ve oran kurumlarına başvurularla sabit ve değişken faizli mortgage kredileri vadi alıyor.

MBA satınalma endeksi, biricik aile konutlarının satın alınması için yapılan bütün başvuruları kapsıyor. Indeks, amacına akıllıca yerine anadan görme ve kamu kredileri görünmek üzere piyasadaki bütün ürünleri içeriyor. Endeks, var olan bölük satışlarını gösteren emniyetli tıpkı nişan namına akseptans ediliyor.

MBA refinansman endeksi, var olan mortgage kredilerinden refinansman üzere yüreklilik kurumlarına yapılan bilcümle başvuruları
kapsıyor. Dizin, tam refinansman üzere yapılan mortgage emniyet faaliyetleri amacıyla dolgunca bir araz adına değerlendiriliyor.

Araştırı 11 Mart ile sona ermiş haftayı kapsıyor.

ABD’de yaz saati uygulaması kalıcı kuzuluk geliyor

 

KUL, İspanya’evet 950 milyon dolarlık helikopter satacak

 

Rusya’dan KUL Başkanı Biden ve bakanlara yaptırım kararı

 

BENDE’de savruk satışlarda çoğalma sürüyor

 

Share: