ABD’de MBA endeksleri volatil seyretti

MBA’nın haftalık yayımladığı rapora göre, satınalma endeksi yüzdelik 4,1 düşüşle 265,3 benek olurken, refinansman endeksi yüzde 4,0 artışla 3.413,3 puana geldi.

Mortgage faizleri 30 yıllık yüzde 3,15 (Önceki yüzdelik 3,11), 15 yıllık yüzde 2,54 (Geçmiş yüzde 2,49), 5 almanak ARM faizi yüzdelik 2,58 (Geçmiş yüzde 2,57), 30 almanak jumba faizi yüzde 3,31 (Önceki yüzdelik 3,27) oldu.

Mortgage meydan endeksi haftalık hep mortgage başvurularını kapsıyor. Bu başvurular içinde satın alma evet da refinansman için yapılan bilcümle anadan görme ve çap kurumlarına başvurularla sabit ve değişebilir faizli mortgage kredileri saha alıyor. MBA satınalma endeksi, yegâne aile konutlarının satın alınması amacıyla yapılan bilcümle başvuruları kapsıyor. Endeks, amacına akıllıca adına geleneksel ve amme kredileri başlamak için piyasadaki hep ürünleri içeriyor. Fihrist, var olan göz satışlarını gösteren emin aynı tezahür yerine akseptans ediliyor. MBA refinansman endeksi, var olan mortgage kredilerinden refinansman amacıyla cesaret kurumlarına yapılan bütün başvuruları kapsıyor. Dizin, bilcümle refinansman üzere yapılan mortgage güven faaliyetleri için dolgunca ayrımsız belirti olarak değerlendiriliyor.

Araştırma 14 Mayıs ile sona ermiş haftayı kapsıyor.

ABD göz başlangıçları nisanda azaldı

İngiltere’birlikte ev fiyatları mart ayında kaba yükseldi

BENDE’li dağınık devlerinin satışları arttı

Rusya ve ABD beyninde uzayda film yarışı

 

Share: