ABD’de yeni ev satışları 9 ayın zirvesinde

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Ev sahibi tutmak, kira ödemeyeceğiniz anlamına gelse da birçok maliyeti var. Bunlar arasında gayrimenkul vergisi, maaş itimat ödemeleri ve elan dahası düz alıyor. KÖLE’üstelik sülale isticar oranları yıllardır değişkenlik gösteriyor. Önde gelen gâh şehirlerde ise tarihi yükselişler görülüyor. Coğrafi olarak kiracı sayısının ve kiraların genişlik çok arttığı şehirler, ÇAKER’birlikte Florida, Teksas, Indiana ve Georgia eyaletlerinde meydan alıyor. Mucize olmayan bir şekilde bu bölgeler bir zamanda KÖLE’nin özge bölgelerinden kafile düz şehirler. İşte akıbet beş yılda ESIR’birlikte kiracıların bildirme haddinden fazla arttığı şehirler.

1. Killeen, Teksas

Şehirde son beş yılda sülale sahiplerinin oturduğu evlerin sayısı %6,4 artım gösterirken, benzeri dönemde kiracıların oturduğu evlerin sayısı %28,1 artım gösterdi. 

Şehirde eş sahibi ve kiracılar arasındaki yük, kiracıların lehine işledi. Ev sahiplerinin oturduğu evler umum evlerin %43’ünü oluştururken, kiracıların oturduğu evler %56,2’sini oluşturdu.

 

2. Fishers, Indiana

Indianapolis’in yörekent bölgesi olan Fishers’ın nüfusu 2010 ve 2019 yılları ortada şaşırtıcı benzeri yükseliş gösterdi. Genellikle karı sahiplerinin çok sayıda olduğu şehirde, kiracıların oturduğu evlerin sayısı sonuç beş yılda arttı. 2014 yılında komple evlerin sadece 4,773’ü kiracılardan oluşuyordu. Fakat 2019 yılında bu cirim %53,1 yükselişle 7,308’e yükseldi. Şehirde kiracıların oranı 2014 yılındaki %16,9’luk seviyeden, %22’ye çıktı. Bu şekilde şehirde yaşayanların beşte birinden ilavesi kiracılardan oluşuyor.

3. Frisco, Teksas

Dallas’ın kuzeyinde kayran kayran Frisco, hızlı hızlı büyüyen benzeri banliyö. Aile sahiplerinin oranı az çok fazla olsa dahi, kiracıların sayısı bile sonuç beş yılda yükseliş gösterdi. 2014 yılında kiracıların oturduğu evlerin sayısı 11 binin altındayken, 2019 yılında %56,2 yükselişle 17,101’e yükseldi.

4. Palm Coast, Florida

Palm Coast’ta da kiracıların sayısı serencam beş yılda hızlı hızlı arttı. Kiracıların oturduğu evlerin sayısında özen cazibedar benzeri yükseliş görüldü. 2014 yılında evlerin 5,661’inde kiracılar otururken deminden bu miktar 8,156’evet yükseldi. Bu değiş ise %44,1’lik ayrımsız yükselişe meni ediyor. finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak şehirde kiracılar bütün evlerin dörtte birinden fazlasını oluşturuyor.

5. Miramar, Florida

Miramar’de kiracı sayısındaki artış, aile sahibi sayısındaki artışı vazıh meydanlık geride bıraktı. Sülale sahiplerinin oturduğu evlerin sayısı sadece %3,2 artarken, serencam beş yılda kiracıların oturduğu ev sayısında %30,5 yükseliş görüldü. Şimdi şehirde kirada olan evlerin sayısı, kül evlerin yaklaşık %31’ini oluşturuyor.

6. Warner Robbins, Georgia

Sonuç yıllarda şehirleşen Warner Robbins’üstelik, oturum oranı üstelik yükseldi. Şehirde oturulan evlerin sayısı akıbet beş yılda 26,574’deri, 30,021’e yükseldi. Bir dönemde sülale sahiplerinin oturdu evlerin sayısındaki büyümede dinginlik görüldü ve yükseliş %2,5’le bağlı kaldı. Buna rağmen kiracıların oturduğu evlerin sayısı %26,4 yükselişle 11,689’dan 14,771’e artık. Bunun sonucunda ocak sahiplerinin oturduğu evler ve kiracıların oturduğu evlerin oranları tahminî nısıf yarıya oldu.

Florida’birlikte halka uyarı: İguana yağabilir!

 

BENDE’birlikte Kovid-19’dan ölenlerin sayısı 872 bini geçti

 

New York’ta maske yakışmamış zorunluluğu anlayışsız getirildi

 

Share: