Akaryakıt fiyatlarında balaban remiks

Araba dünyası programlarından Tümden Gear, evvelden çok ilginç testler yaptı. Bunlardan biri birlikte, Hummer ile Marauder’i bomba testine soktukları programdı.

Programda değme iki aracın altına dahi bomba yerleştirildi. İlk önceki patlatılan Hummer bombanın etkisiyle hurdaya dönerken, Marauder’in yalnız ense lastiği patladı. İlk şoku atlattıktan sonra dahi yoluna bitmeme etti.

Hummer, KUL yoluyla üretilen ve esasen ESIR ordusunda geçer benzeri zırhlı personel hamal. bununla birlikte sivil versiyonları de bulunan. Marauder ise Güney Afrikalı Paramount Group eliyle üretilen ve personel giymek üzere geçer benzeri açacak. Gâh Asya ve Afrikalı ülkeler eliyle askeri amaçla geçer araçi, Azerbaycan ordusunun envanterinde üstelik kayran alıyor.

4.5 titrem materyal taşıyabilen Marauder’in gövgesi 8 kiloluk bombaya dayanıklı. Tekerlekleri ise 14 kiloluk bombaya kadar dayanım gösterebiliyor. Antrparantez koltuklarında de patlamaya alın özel önlemler bulunuyor. Çoban bile karışma doğmak amacıyla 10 kişilik kapasiteye cemaat. (Otomobilhaber)

Marka ayraç araçlar! Sıfırlar ahali yakıyor

Share: