Allianz Maltalık Sigortaları ve Ferdî Tekaütlük’e eğin dozaj nasıp

Allianz Türkiye, ciddi öncelikleri beyninde düz kayran Sahn Sigortaları ve Ferdî Tekaütlük branşlarında acara say modelini kullanılmamış ayrımsız atamayla güçlendirdi. Sahn Sigortaları ve Bireysel Tekaütlük Ekibi’nin liderliği pozisyonuna atanan Fisun Antrenör Doğan, Allianz Hanay ve Emeklilik Genel Müdürü Taylan Türkölmez’e sadık İcra Oturmuş Üyesi namına çalışacak.

Fisun Antrenör Doğan, 1999 yılında Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği lisans programını ve 2006 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Aktüerya Bilimi yüksek lisans programını tamamladı. Kariyerine 1999 yılında Bina Cesaret Bankası’nda Yapıt Müdürü adına başlayan Fisun Çalıştırıcı Doğan ardından sırasıyla; DOĞRU Emeklilik, AvivaSA ve Aviva Londra’da; yapıt yönetimi, planlama ve proje aplikasyon, pazarlama, izleme ve inkılap alanlarında değişik pozisyonlarda fariza aldı.

2019 yılından bu yana, AvivaSA’bile Direkt Koca, Acenteler ve Kurumsal Bölümlerinden Mesul Genel Müdür Yardımcısı namına müteharrik Fisun Belletici Doğan, 3 Mayıs 2021 itibariyle Allianz Türkiye Hayat Sigortaları ve Bireysel Tekaütlük Ekibi Lideri ve İcra Oturmuş Üyesi namına kullanılmamış görevine başladı. 

Pandemi sigorta ihtiyacını yeniden şekillendiriyor

Share: