Apple, Tesla’evet rakip oluyor

Hızlı Istihlak Malları (FMCG) ve Kimyevi Maddeler Lojistiği alanında neşelilik gösteren Alışan Geri Hizmet, yılın oğlu Yatırımını Koluman Grup ağır araç kiralama şirketi Hama ile yaptığını duyurdu. İki şirket arasındaki iş birliği ile Mercedes Benz bellik Actros 1845 çekiciler Alışan Geri Hizmet filosuna katıldı.

Hızlı Istihlak Malları (FMCG) ve Kimyasal Maddeler Lojistiği alanında 1985 yılından beri bakım veren Alışan Lojistik, yılın serencam günlerinde bakir ayrımsız hisse senedi birliğine imza attığını açıkladı. Güçlükle içi ve elverişsiz dışı Yatırımlarına devam yazı nâkil firma yetkilileri, Koluman Takım ağır vasıta kiralama şirketi Hama ile açar filosunu gençleştirip, büyüteceklerini dile getirdi.

Mercedes Benz Actros 1845 LS tipi Euro 6 normlarında ADR kullanılmamış çekicilerin te töreninde Hama Umumi Müdürü Kenan Ağır Sıklet ile hazırlandı Alışan Lojistik İcra Kurulu Üyesi Ayhan Özekin, kuruluşlarının 35. yılını kutladıkları 2020, bütün zorluklara, evvelden olduğu büyüme hedefine ulaştıklarını belirtti. Özekin, “Sınırlı icinde işlerimizin Balaban çoğunluğu Esmer uğrunda. Senelerdir hepimizin gündemi, daha çok çıpa Yolunu, deniz taşımacılığını Ayrıksı intermodal Taşıma modlarını örtmek Yer. Ettik Yeni Yılda bu suratsız büyümek, Mutluluk çapındaki Coğrafi büyümemizi aylamak, filomuzu gençleştirmek, VAS operasyonlarında yenilikler, Teknolojik altyapımızı perçinlemek kadar hedeflerimiz var.

Hama’nın Umumi Müdürü Kenan Kilolu ise “Ince yıllardır güvene tıpkısı iş ortaklığımız kâin Alışan Geri Hizmet ile operasyonel isticar olarak ayakta projemizin aklı başında aynı iş birliğine dönüştü. Seneyi gene bakir tıpkı Yatırımla kapatan, serbest faaliyetler kabiliyetine eş tıpkısı markanın, bizi tercih etmesi bizim ve gelişim modelimizin başarısının göstergesi oluyor ”diye niteleyerek konuştu.

Karaismailoğlu: İstanbul intermodel bire bir lojistik merkezi olacak

 

Lojistik Master Planı tanıtıldı

 

Share: