Asena maskülen tavrının altında yatan nedeni anlattı: Hayata 1-0 geriden başladığım için

Yıllar geçmiş evlendikten bilahare daraç dışına taşınan oryantal Asena, moda sektörüne yönelerek öz gelinlik markasını kurdu. Geçtiğimiz günlerde ilk defilesini fail Asena, 360 TV’de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Paye programına mihman oldu.

“MASKÜLEN TAVRIM HAYATA KARŞI BİR DUVARDIR”

Sert mizahıyla tanınan Asena, Kalaycıoğlu’nun, “Bu maskülen duruşun hayatın sana getirdiği zorluklara karşı tıpkı duvar mı?” sorusu konusunda, “Aynıyla öyle. Benim üzere bütün kadınlar bire bir şekildedir. Emniyetli olun hayatla savaşım fail, 1-0 fersude başlayan bütün kadınlar hayatın onlara verdiği kamçıyla öyle bire bir duvar örer kim… Alanımıza kimse giremez. Ben istersem girebilir. Ben Karadeniz çocuğu olduğum için çocukluğum odun keserek, kuyudan akarsu çıkartarak geçti. Ego doğduğumdan beri kendimi bilcümle ünlü zannediyordum” şeklinde konuştu.

İLK DEFİLESİNİ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde 40 mankeni podyuma çıkartarak gelinliklerini sergileyen Asena, defile sonrası yaptığı açıklamada “Çok mutluyum, çokça gururluyum. Almanya’da bu kalıp etkinlikler olmuyor. O yüzden sahneyi, podyumu çok özlemişim. Ayrıca ne sunturlu dostlar biriktirmişim. Çok konuşulacak diye niteleyerek düşünüyorum” demişti.

Dansı bırakarak moda sektörüne yönelen Asena önceki defilesinde gözyaşlarına boğuldu

Share: