Bank of America’nın kripto kullanıcıları yarıdan çok azaldı

Bank of America’daki faal kripto mülk birimi kullanıcılarının sayısı, dijital yaşayış piyasasındaki uzun süreli arıza devam ederken yarıdan aşkın azaldı.

Bankanın saklı yazı kullanıcıları, Bitcoin ve özge bazen tokenlerin bilcümle zamanların yer erdemli seviyelerine ulaştığı Teşrinisani 2021’üstelik 1 milyondan fazla iken Mayıs ayında 500.000’in altına düştü.

O zamandan bu yana, saklı yazı fiyatları düştü. Bitcoin bu sene kısaca % 60 ayar kaybetti ve 19.000 doların biraz üzerinde muamelat görüyor.

David Tinsley’in birlikte içre bulunduğu Bank of America Enstitüsü ekibi aynı raporda, “Kripto piyasaları, sayısal mal birimleri fiyatlarındaki biberli düşüşler ve sınırlı çakılı paraların çöküşüyle sarsıldı” dedi.

Banka, benzeri dijital dirlik platformuna ifa göndererek yahut bu platformdan ödeme alarak saklı yazı varlıklarına envestisman işleyen müşterilerin sayısını gösteren anonimleştirilmiş dahili kamera verilerini inceledi, fakat veriler hangi muayyen işlemlerin yapıldığını göstermedi.

Bank of America’nın verileri, kül saklı yazı kullanıcılarının kapsamlı bir görünümünü sunmasa da, alandaki henüz serbest eğilimleri yansıtıyor olabilir.

Saklı Yazı mal birimleri, özge riskli yaratıklar kadar, Fed ve başka tarz bankalarının büyümeyi gevşetmek ve yükselen fiyatları azaltmak amacıyla ürem oranlarını yükselttiği henüz hasis tıpkı dünyalık politikası ortamından beis gördü. Kripto para birimlerinin çevre değeri, Teşrinisani 2021’deki kestirmece 3 trilyon dolarlık zirveden 1 trilyon doların altına düştü.

Bank of America’dan meyus öngörü

 

Bank of America, saatlik asgari ücreti 22 dolara yükseltti

 

Share: