Bayraklı Belediye Başkanı Sandal’dan Sporda Angajman Mesajı

Bayraklı Belediye Başkanı Başkumandan Sandalet, Nafiz Gürman Spor Kulübü’nün el birliği gecesine katıldı. Spor ve siyaset dünyasından isimlerin katılımıyla planlı etkinlikte birlik ve el birliği mesajları veren Sandalet, ” İzmir’in kalbi Bayraklı’da bu kalbin içini sanatla, sporla dolduracağız. Sporcunun ve sanatçının seçme zaman birlikte olmaya bitmeme edeceğiz. Bizi ayrıştırıp, cidal ettirmek isteyenlerin karşısında alay malay duracağız” dedi.

İzmir 1. Mektep Çocuğu Takım 4. Grup’ta uğraş fail Nafiz Gürman Spor Kulübü, yeni sezon öncesi Bayraklı Havuz Düğün Salonu’nda el birliği etkinliği düzenledi. Geceye Başkan Başkomutan Sandal’ın beraberinde CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, CHP Bayraklı İlçe Başkanı Didem Gültekin, devlet ve kaymakamlık yöneticileri, Pakt Başkanı Osman Harman ve yönetim kurulu, Muhtar Hüseyin Doğan, siyasi parti temsilcileri, İzmir ASKF Başkanı Efkan Muhtar, TFF İzmir İl Temsilcisi Selçuk Ergeldi, Bayraklı Tıfıl Kulüpler Birliği Başkanı Cüneyt Polat, amatör spor kulüplerinin temsilcileri, sedir üyeleri, özge mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sporcular ve aileleri katıldı.

Gecede yaptığı konuşmasında kontak ve tesanüt mesajları veren Başbuğ Sandalet, şunları söyledi:

“BİZ HEP BERABERİZ, BİRİZ. AYRIMIZ GAYRIMIZ, FARKLILIĞIMIZ YOK”

“Spor ve hanek, sosyal kaynaşmanın sunu mehabetli iki öğesidir. Bayraklı Belediyesi kendisine sanatçının ve sporcunun birlikte olmaya devam edeceğiz. İzmir’in kalbi Bayraklı’da bu kalbin içini sanatla ve sporla dolduracağız. Nafiz Gürman Spor Kulübü’nün ve muhtarımızın madde bağımlılığıyla ilgilendiren balaban mücadelesi var. Gençlerimizi şiddetli alışkanlıktan uzaklaştırıp, spora yönlendirmeleri çokça zer, çok eke. Bu kibirli mücadelelerini sonuna kadar destekliyor ve önlerinde saygıyla eğiliyorum. Biz bütün beraberiz, biriz. Ayrımız, gayrımız, farklılığımız yok. Bire Bir sofraya bağdaş kurup, aynı tabaktan kemirmek yiyen insanlarız. Bizi çekişme ettirmeye çalışanların karşısında hep gelişigüzel duracağız. İnancı, derdi, fikri ne olursa olsun her yurttaşımızın başımızın üstünde yeri var ve bu vatandaşlarımıza bakım etmeyi hakka bakım olarak biliyoruz. İnsanımız amacıyla mebzul olan neyse onun beraberinde olmaya devam edeceğiz.”

Share: