Belde ve Şehircilik Bakanlığı’ndan satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ankara Kahramankazan, İzmir Pınar, Kırıkkale Yahşihan, Malatya Battalgazi, Şırnak Cizre ve şekil, İstanbul Çekmeköy, Hakkari Yüksekova ile Van Erciş’te 181 arsayı sarih ilave ile 3 Haziran haset satışa çıkaracağını duyurdu.

Yüzdelik 25 peşinat, 24 kamer vadeli ve KDV’den affedilmiş şekilde gerçekleştirilecek satışlara laf olan arsaların çoğu konut, ticaret ve uran depolama alanı fonksiyonlarına topluluk.

İSTANBUL’DA TARLA SATILACAK

Sözcü’nün haberine göre 181 yer zarfında kayran düz İstanbul Çekmeköy’deki parsel ise “tarımsal niteliği korunacak alan” niteliğine cemaat tıpkısı tarla. Tarlanın satış bedeli 32 milyon 819 bin 742 liraya namına belirlendi. Tarla parselinin büyüklüğü üstelik 25 bin 187 metrekare.

İNTERNETTEN DAHI TEKLİF VERİLECEK

3 Haziran Perşembe haset saat 11.00’da başlayacak degaje attırmaya karışmak isteyenler amacıyla Çevre ve Kentçilik Bakanlığı’nın Ankara’daki merkezinde ve Hakkari Yüksekova’daki Selahaddin Eyyubi Konferans Salonu’nda müzayede düzenlenecek. İnternet üzerinden www.emlakmuzayede.com.tr adresinden bile öneri verilebilecek.

CHP’yi karıştıran yer satışı

 

TOKİ’den 900 milyonluk yer satışı

 

Share: