Binance’e Avrupa’dan yeşil çırağ

Binance, Fransa’bile ‘Sayısal Yaşayış Hizmetleri Sağlayıcısı’ onayını alarak ülkede tescillenen geçmiş küresel kripto dünyalık borsası oldu.

Fransa’de mal piyasalarının düzenleyici kurumu AMF (Autorité des Marchés Financiers) yoluyla verilen lisans, bankacılık sistemini denetleyen hür sulta ACPR (Autorité bile Contrôle Prudentiel vücut üstelik Résolution) aracılığıyla da onaylandı.

Dünya’da meydan kayran habere göre, Fransa’de yasalı olarak zindelik sergileme iznine topluluk olan Binance, aranjör onayı DASP kaydı ile birlikte ülkede sayısal varlıkları elinde tutabilme, çekicilik, satım ve takasını etkinleştirebilme ve onlar üzere bir tecim platformu çalıştırabilme imkanına erbap oldu. Binance şu anda Fransız borsa gözlemcisi AMF marifetiyle kayıtlı benzeri sayısal erinç bakım sağlayıcısı namına listeleniyor.

Binance CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao (CZ), “Etken tensikat kripto paranın gen şekilde benimsenmesi üzere esastır. Fransız DVHS ve AML/CFT düzenlemeleri, karaca paranın aklanması ile mücadelenin birlikte Fransa’dahi düzenleme altına girebilmek üzere müstelzim erdemli standartları ortaya koyuyor. Binance’e parçalanmamış başvuru süreci boyunca kösemenlik fail ve yenilikçiliğe kendini adamış AMF ve ACPR’a minnettarız. Binance, önce günden bu yana daim kullanıcıyı birinci öncelik edindi. Zaman ise, kripto topluluğu Fransa’birlikte yöntemince maruf bir DVHS haline gelen Binance Fransa ile bize elan bile güvenebilir.” değerlendirmesinde bulundu.

Binance’den Rus işlemlerine sınırlama

 

Müeyyide kervanına Binance bile katıldı!

 

Share: