Bitcoin’de 30 bin dolar tahmini

Kripto mülk Borsası BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes’e bakarak Bitcoin’in teknoloji hisseleriyle birlikte debi ika eğilimi, sayısal paranın değerinin Haziran ayına çatışma 30 bin dolara çekilebileceği anlamına geliyor tür.

Hayes, blogunda yayımladığı tıpkısı mesajda aynı dinamiğin Ether’i 2 bin 500 dolara çekebileceğini belirtti. Hayes iki saklı yazı parada da Haziran ayına çatışma yıkılma satın aldığını belirtirken umumi anlamda kriptolar amacıyla etraflı pozisyonda olduğunu söyledi.

Fed’in önümüzdeki aylarda yapması beklenen benzeri dizi faiz artırımı saklı yazı paralar ve uygulayım bilimi hisseleri üzerinde sıkıntı kurarak geçtiğimiz hafta Nasdaq 100’ün yüzde 3,6 ayar kaybetmesine ve Bitcoin’in Pazartesi haset kısa süreliğine 42 bin doların altına gerilemesine hastalık oldu. Goldman Sachs Başekonomisti Jan Hatzius Cuma günü Fed’mağara faizleri yüzde 4’ün üzerine çıkarabileceğini söyledi.

“Nasdaq ile 90 günlük nispet rekoru yatırım çeşitlendirme iddiasını çürütüyor”

Bitcoin’mağara Nasdaq ile 90 günlük korelasyonu rekor kırarken, bu durumun sayısal varlığın bir envestisman çeşitlendirme uzlaştırıcı olarak cazibesine beis verdiği belirtiliyor. Hayes zayıflayan toptan büyümenin ve henüz beş altı uzlaşmacı biçim bankalarının uygulayım bilimi hisseleri ve bunun bire bir uzantısı olarak kripto nukut üstünde tartı kuracağını söylerken Bitcoin ve Ether ile ilişkin öngörülerinin asıl kendisine “öz önsezisine” dayandığını kaydetti.

“Saklı Yazı piyasaları gerilemeye girerken hisse senetlerine kötü taraflı liderlik edecek ve sorti üzerinden çalışılırken da üst yönlü önderlik edecek” diyen Hayes, “Bitcoin ve Ether Fed harekete geçmeden ve politikasını sıkılaşmadan gevşemeye geçirmeden geçmiş dibi görecek” değerlendirmesinde bulundu.

BitMEX’mağara gayrı müessis ortağı Benjamin Delo ile borsalarında bir anti-kişmiri dünyalık ibra mekanizması kurmakta sıfır olduklarını Şubat ayında kabul eden ve karar duruşmasını bekleyen Hayes’in son dönemde dijital varlıklarla ilgili ihtiyatlı paylaşımlar yaptığı görülüyor.

Esbak ayda yaşanan sert düşü sonrası 10 Fasıla’ta,“2022’mağara ilk çeyreğine girerken, Bitcoin’in şüphesiz 69 bin dolar olacağını ya birlikte Ether’in şüphesiz 5 bin dolara ulaşacağını hayalet edemiyorum” yazan Hayes, “Bunun yerine düşe kalka ilerleyen yatay görünümlü bayağı yönlü ufak dalgalanmaları strateji eden ufak toparlanmaların olduğu ayrımsız çevre öngörüyorum” ifadelerini kullandı.

Bu hesap pusulası, bu yılın çoğunu 2020’nin ortasından bu yana genişlik ensiz ticaret aralığında nâkil Bitcoin ile birlikte müstakbel görüşlü olduğunu kanıtladı. Kripto çoğunlukla ufki cereyan ederken, boğalar, sayısal varlıkların rutini kırmaya hazır olduğunun benzeri işareti kendisine ince vadeli yatırımcılar tarafında büyüyen birikime belen etti.

Son gönderisinde “Genişlik kötüsünün bittiğine inanan bir nice kripto mal piyasası uzmanı var” diyen Hayes “Saklı Yazı fiyatlarının şu anda S&P 500 ve Nasdaq 100 için bir nişane olduğu yolundaki yakışıksız gerçeği görmezden geldiklerine inanıyorum” yorumunu yaptı.

Gram altın haftaya düşüşle başladı

 

Dolar yıpranmamış haftada menfi seyrediyor

 

Piyasalar yıpranmamış haftaya satıcılı başladı

 

Share: