Bitcoin’de sert düşüş devam ediyor

Ukrayna’da gerilimin artması yatırımcının risk iştahını düşürürken bundan bildirme çok etkilenen ise riski yeryüzü yüksek envestisman olan saklı yazı dünyalık oldu. Bunun yanında MEMLUK’üstelik tüketici enflasyonunun erdemli seyri ve Fed’mağara mal politikasındaki sıkılaştırmayı hızlandıracağına çevrik beklentilerin da etkisiyle Bitcoin’da dünden bu yana kriz sürerken günce ayar kaybı yüzde 7’yi aştı.

İşlem hacmi yeryüzü faziletli saklı yazı mülk birimi olan Bitcoin 44.000 dolarlık kritik seviyeyi sürekli kendisine kıramadı ve anif bire bir düşüş yaşadı. Dünyanın en balaban saklı yazı parası bu sabahleyin bakımından 40.630 dolara geriledi.

Analog şekilde Ethereum üstelik yüzde 5.8 ayar kaybederek 2.891 dolara geriledi. Binance Coin’deki kaybolma yüzde 4.8’i bulurken, Ripple ve Cardano (ADA) yüzdelik 4.1 düştü. Solana yüzdelik 5.1, Avalanche (AVAX) ise yüzdelik 6.2 geriledi. Kripto paraların hep etraf değeri de serencam 24 saatte 110 milyar dolar eriyerek 1 trilyon 850 milyar dolara geriledi.

Bitcoin’i engel olmak imkansız

 

Sevgililer Günü’nde Bitcoin unutuldu

 

Dev banka Bitcoin amacıyla adaletli fiyatı ortaya çıkardı!

 

Share: