Bitcoin’den yıpranmamış rekor!

Bloomberg Kıdemli Emtia Stratejisti Mike McGlone, bu durumun Bitcoin (BTC) ve merkeziyetsiz finansın kalan kurumsal yaygınlığını ortaya koyduğunu düşünüyor.

Bloomberg’in Kriptoya Genel Göz raporunun teşrinisani sayısı, 2021’i kripto para piyasası üzere bünye yollarından biri kendisine tanımladı ve dijital varlıkların tafsilatlı vadeli potansiyelini vurguladı. Hakeza ayrımsız ortamda mülk yöneticileri, McGlone’a bakarak “kripto erinç sahibi olanların ardına sukut ve performans olarak geride kalma” riskine maruz kalıyor:

Grafiğimiz, Bloomberg Galaxy Saklı Yazı ve DeFi endekslerinin 2021 yılında S&P 500’e nazaran yüzde 200 henüz gani takat sınırı gösterdiğini ortaya koyuyor.

Saklı Yazı piyasası anadan görme piyasalardan çok henüz yüksek sansasyon gösterse bile, Bitcoin ve Ether kabilinden varlıklardaki denk düşüşleri alıcıları cezbediyor gibi gözüküyor.

McGlone, kaynak yöneticilerinin üstelik kitlelerden önceki balaban trendleri yakalamasının beklendiğini ve anadan görme portföy stratejilerine vabeste kalmaları durumunda işlerin onlar amacıyla elan de zorlaşacağını açıkladı. Bir Nice erinç yöneticisi, portföyün yüzde 60’ını nasip senetlerine, yüzde 40’ını ise tahvillere tahsis etmek kabil geleneksel bir stratejinin günümüz piyasasında yeterli olmadığı konusunda uyardı.

En nazik saklı yazı dünyalık olan Bitcoin, 61.500 dolardan muamele görüyor. Bitcoin, ilk teşrin ayında 67 bin doları geçerek pik yapmıştı.

Cointelegraph, bu yılın evvel çeyreğinde Grayscale’den Michael Sonnenshein, Amber Group’fecir Jeffrey Wang ve Tyr Capital’tan Edouard Andavallı ile mülakat gerçekleştirmişti. söz konusu röportajda bu üç idareci, kripto paralara envestisman yapmanın “kariyer riskinin” cesim ölçüde ortadan kalktığını istikbal sürmüştü.

Saklı Yazı dünyalık kârları iş bıraktırıyor

 

Bitcoin milyoneri servetini çaldırdı

 

 

Share: