Bitcoin’üstelik 30 bin dolar beklentisi

FİNANSGUNDEM.COM

Toptan piyasalar, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin ve bunun sonucunda ortaya çıkan yaptırımların ilkin düşünülenden daha degaje ve elan mufassal sürekli ayrımsız etkiye cemaat olabileceğine dayalı endişeler, Bitcoini haftanın önce muamelat gününde 38.000 doların altına çekti.

Genişlik nazik kripto mülk birimi, Pazartesi sabahı %3,7’ye kadar düşerek bire bir haftanın sunma düşük seviyesi olan 37.606 doları gördü. Saat 11.41 bakımından 38.000 dolar seviyesinde seyrediyor. Ether %4,6’ya kadar düşerek 2,509,98$’a geriledi, 24 Şubat’tan bu yana genişlik düşük düzem.

Bloomberg’in araştırma birimi Bloomberg Intelligence’ın kıdemli mal stratejisti Mike McGlone bahis ile ilişik geri içtimai medyada yaptığı paylaşımda, Bitcoin’mağara alım satım sabahı ise yüzde 2 oranında aynı değer kaybı yaşadığını belirtti.

McGlone bu durumla ilgilendiren, “Riskli yaratıklar amacıyla önümüzdeki haftanın metin geçeceğine bel ediyor” yorumunda bulundu. McGlone, paylaşımda Bitcoin değerinin yeniden 30 bin dolara büyüklüğünde düşebileceğini söyledi.

 

Ukrayna krizi Bitcoin’mağara dönüm noktası

 

Mobius: Bitcoin’i Ruslar yükseltiyor

 

Saklı Yazı kent kuruluyor

 

Saklı Yazı platformu şüphesiz Ukrayna savaşının parçası oldu?

 

Coinbase CEO’sundan saklı yazı açıklaması: Ruslar üzere cankurtaran simidi

 

Share: