BlackRock kripto fonları amacıyla tez etmeyecek

ALIŞVERIŞ platformu Decentrader, 12 Teşrinisani tarihli meydan güncellemesinde BTC eşit hareketine ilişkin oylumlu beklentinin altını çizdi.

“Erdemli ahit çerçevelerine müspet bakıyoruz”

Çarşam günü 4 bin dolar değer kaybedip o zamandan beri yatay seyretse bile, çoğu çözümleyici Bitcoin amacıyla düşüş beklemiyor.

Gelişmemiş vadeli şerait kaldıraçlı ayrıntılı kalıp yatırımcılarını cezalandırıyor olsa dahi, fonlama oranları bibi faziletli ve birikimciler toparlanmadan önceki tıpkı müddet elan yara çekebilir.

Decentrader, acilen ardından yeni rekor seviyelerin görülebileceğine inanıyor.

Kucak, akıbet güncellemesinde “Faziletli ahit çerçevelerine müspet bakmayı sürdürüyoruz ve önümüzdeki haftalarda 85-90 bin dolar bandına ralli bekliyoruz. Bu beklenti, 1,618 Fib geri çekilme seviyesine birlikte uyuyor,” diye niteleyerek açıkladı.

Decentrader’ın paylaştığı çizge, misyon seviyeleriyle alay malay sunma yakını 59 bin dolar civarında mevcut bindi seviyelerini de gösteriyor. 59 bin dolar, birtakım analistlere bakarak boğalar için al çizgiyi kaşkariko ediyor.

Decentrader, “Bu döngüyü eski döngüler ile kıyasladığımızda, şimdiye kadar tıpkı sonuncu parabolik yükseliş yaşamadığımızı görüyoruz,” diyerek ekledi.

“Döngüleri sıkışık koyduğumuzda, kâin döngünün önceki döngülerin herhangi birine okşamak namına 2013 ve 2017’nin karışımı olduğunu görüyoruz,” diyerek tamlayan düzlem, şöyle devam etti:

Mayıs ayındaki eski rekor seviyeyi geçmeye çalışmamız, geçmiş kele piyasalarının sonuç aşamalarında görülenlere benzer bire bir parabolik yükseliş ihtimalini artırıyor.

Alışveriş haset ciddi

Önümüzdeki birkaç gün, çevre için belirleyici gibi.

Iş günü ABD’üstelik ilk Bitcoin ışıltı borsa envestisman fonu değerlendirmesi için akıbet karar verilecek. Bunun yanı sıra, Bitcoin’in Taproot soft fork’u birlikte münasebet günü aktive edilecek.

ETF’nin reddedilmesi BTC/USD paritesi amacıyla kısa vadede kırıcı sonuçlanabilecek olsa dahi, büyük tören düzeni güncellemeleri 2017’den da bilindiği kabilinden tetikleyici etkide bulunabiliyor.

Segregated Witness (“SegWit”) güncellemesi, Bitcoin o yıl 20 bin doları görmeden dört kamer evvel başlatılmıştı. Taproot üstelik o zamandan beri gerçekleştirilecek arz nazik güncellemeyi temsil ediyor.

SEC, VanEck’in Bitcoin ETF başvurusunu reddetti

 

Miami sakinlerine ücretsiz Bitcoin verecek

 

Ellerinde Bitcoin markajcı yatırımcılardan bey

 

Share: