Değerli Şubeleri’ne nida

Türkiye Finans, tüketicilerin süs eşyalarını değerlendirmeye başlıyor, altınlar yatırıma dönüşüyor. 3 Boşluk’fecir itibaren şubelerinde değerli toplayacak olan Türkiye Para, altına envestisman yazmak isteyenlere artırım imkânı sağlamanın beraberinde Türkiye’dahi aynı ilk olan, “Zata Mahsus Gram Kızıl” ayrıcalığını birlikte müşterilerinin hizmetine sunuyor.
konuyla ilglii yapılan bağlanmış açıklamaya bakarak, Türkiye Mal Altın Cem Günleri’nde; bilezik, bileklik, künye, kolye, küpe, çeyrek altın, nakıs kabilinden seçeneklerde bilcümle baskı ve altınları değerlendiriyor.
Türkiye Mal Kızıl Şubeler’dahi altınlarını değerlendirenler, yerine 24 saat ulaşıp, gerekseme duydukları takdirde altınlarını nakde çevirebilirken tıpkısı zamanda çalınma, kayıp, işçilik ücreti, çarkıt-bakir sıra kabilinden endişelerden de kurtuluyor.
Türkiye Mal’tan aynı evvel:kişiye özel ambalaj tasarımlı gram zer
Türkiye Finans, Türkiye’dahi ilk defa kişiye özel ambalaj tasarımlı hediyelik altınları birlikte satışa çıkarıyor. Kişinin ambalajı konusunda istediği fotoğrafı bastırabileceği ve mesajını yazabileceği kızıl ile dizge, sevdiklerine çokça hususi aynı armağan verebiliyor. De zata mahsus fotoğraflı altın ambalajı açılmadığı takdirde ayar kaybı de yaşamıyor.

Share: