Dinlence bölgelerinde toprak satışı

Kasaba, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 18 ilde 128 arsayı müzayede ile satacağını duyurdu. Yer gelirlerinin kentsel tahavvül namına aktarılacağı belirtildi.

Nezaret, Gaziantep Şahinbey ilçesinde ayrımsız ev alanını ve Martir Kamil ilçesinde 10’u müsrif, 4’ü beribenzer uran sitesi, biri toplumsal yapı alanı, biri ev alanı gelmek amacıyla toplamda 17 alanı artırma yolu ile satışa sunacak.

Işıklı Didim’dahi 5’i süfli endüstri alanı, biri tecim alanı, biri göz alanı ve biri savruk gelmek üzere toplamda 8 alanı, artırma ile satışa çıkaracak.

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 5 konut alanı ve Fethiye ilçesinde 5 bölük alanı ve tıpkı hesapsızca alan satışa çıkma.

İzmir Çeşme’üstelik 5’i hane, biri makilik ve ikisi turizm bünye alanı, İzmir Gaziemir’de 3 göz alanı, Rahat ilçesinde ise bir endüstri alanı düzenlenecek müzayedede alıcılara sunulacak.

Diyarbakır Bağlar ve Bismil ilçelerinde hep 16 alanı; Bağlar’da hep 12 depolama alanı, bir akaryakıt servis istasyonu, bire bir tır, kamyon makine parkı alanı, bire bir tecim alanı ve Bismil ilçesinde bir aşağı sanayi alanı satışa çıkma.

Eskişehir Odunpazarı’nda hepsi göz alanı başlamak üzere mecmu 9 alanı, Mersin’in Efdal ilçesinde 3 turizm tesis alanı ve hem Efdal hem de Yenişehir ilçelerinde kalkışmak üzere toplamda 7 bölük alanı satışa çıkma.

KDV’DEN MUAF, TAPU MASRAFI NAMEVCUT

KDV’den affedilmiş ve tapu masrafı olmadan çoğunluğunu hane alanlarının oluşturduğu 18 ildeki 128 arsa 14 Çatlak 2021 Salı haset satışa çıkma. KDV’den muaf ve tapu masrafı olmadan satışa çıkma arsalarda %25’i peşin ve 24 kamer mehil ile tutulu tapu verilecek.

artırma toplantısı 14 Açıklık Salı haset saat 10.30’da Mekân, Şehircilik Ve İklim Değişikliği Bakanlığı Konferans Salonu ile TOKİ İstanbul Bakım Binası Konuşma Salonunda gerçekleşecek.

ABD’birlikte ulusal basamak fiyat endeksi yüzdelik 19.5 arttı

 

Share: