DOĞAL GAZ’dahi inanılmaz bedel avantajları devam ediyor

Türk Ticari Şalter pazarına 2018’bile yeniden adım atan Zalim devi GAZ alırken da kullanırken bile tasarrufa ehemmiyet veren GAZelle Next Kamyonet ve Panelvanları ile ayırt yaratıyor.

GAZ Türkiye Umumi Müdürü Cengiz Yüksel, “Ant ekonomi devri. Bu nedenle alırken dahi kullanırken de hem artırmak isteyen hem da konfor ve performanstan ödünleme atfetmek istemeyen müşterilerimizin sesine kulak veriyoruz. GAZelle Next Kamyonetlerimiz 65.900 TL, GAZelle Next Panelvanlarımız ise 69.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışta. Dahi %0 getiri seçeneğimiz da var. Cümle müşterilerimizi Mayıs ayı bitmeden GAZ Türkiye yetkili bayilerine davet ediyoruz.” dedi.
3 sene 150 bin kilometre garanti

GAZelle Next Kamyonet ve Panelvanlarda 150 beygir güç üreten Cummins dizel motor kayran alıyor. 3 sene 150 bin kilometre garantili araçlar, 8 yıl paslanmazlık garantisi, joystick vites kadar özelliklere cemaat. Ayrıca 20 bin kilometre bakım aralığıyla GAZelle Next, kullanıcısını alırken üstelik, kullanırken üstelik üzmüyor. Fiyatının çok üzerinde başarım sunuyor.

GAZelle Next’teki kampanya 31 Mayıs tarihine büyüklüğünde geçerli.Daha ince bilgilere gazturkiye.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

Share: