Domestik araba TOGG İstanbul’da görücüye imdi

Karı ayında ABD’nin Las Vegas şehrinde planlı CES fuarında sergilenen yerli otomobilin ‘Mantalite Düşüncesiz Alet’ kendisine isimlendirdiği Türkiye’nin evcil ve milli otomobili TOGG’un sedan modeli deminden de İstanbul’da görücüye çıktı.

Dizi namına üretilmesi planlanmayan Izan Düşüncesiz Maşa, TOGG’un gelecekte yollara çıkaracağı diğer uslu cihazlarla ait ipuçları veriyor.

Zaman ziyaretçilerle mülaki sedan menent Iş Akıllı Alet, Levazım girişindeki alanda 3 ay boyunca sergilenecek. 2022 yılının serencam çeyreğinde seri üretime geçecek olan yerel ve milli araba TOGG’un sedan modeli vatandaşların bağ odağı oldu.

Ziyaretçiden kamu had

Sergilenen otomobili görmeye gelen Gökhan Güngör, “Kurgu evire çevire ve çokça aşırı. Umarım fiyatı bile güzel peki. Elimden gelirse benim önce yeğleme edeceğim makine tamam. Çok iyice duruyor hem kat uzlaştırıcı üzere, hem SUV kadar. Birçok aranılan özdek var. Haddinden Fazla elektronik olduğu üzere hangi büyüklüğünde aksaklık çıkartır onları düşünmek gerekiyor. Amma yeğleme edilir ve adamakıllı” dedi.

Almanya’dan Türkiye’ye mevrut Hidayet Vicdanlı da, “TOGG’u elhak Almanya’dan izlem ediyoruz. Çokça domuzuna, dışı ve dizaynı. Haddinden Fazla yakınına giremiyoruz, az buçuk henüz sabırla beklememiz geçişsiz. İnşallah yakında sürebiliriz” diyerek konuştu.

Metalik boz renge ehil TOGG’un aut tasarımının birlikte bağırsak tasarımında da özen alımlı özellikler bulunuyor. Itidalli sütunu ortadan kaldıran tasarımla kapılar betik kabilinden açılıyor. İstasyonlarda ve gün paneliyle yükleme edilebilen makine, 300 ve 500 kilometre caka opsiyonuna topluluk.

Togg, otomobilden ilk sayısal ürün çıkaracak

 

TOGG deneyim üretiminin başlamasına kısa bire bir süre kaldı

 

Tecrübe üretimi başlıyor: TOGG’un fiyatı hangi büyüklüğünde olacak?

 

Share: