Elektronik sigaranın nikotin sakızı veya yamasına göre avantajları

Elektronik sigaralar bir süredir ortalıkta dolaşıyor, ancak sahip olmaları gereken tanınırlığı alamadılar.

Elektronik Sigara Kullanımı

– Pek çok insan elektronik sigaranın normal sigaradan daha güvenli olduğuna inanıyor. Bunun nedeni, diğer geleneksel tütün ürünleri gibi vücudunuza zararlı etkileri olan tütün ve nikotin içermemesidir.

– Bazı insanlar da elektronik sigaranın sigarayı bırakmalarına yardımcı olabileceğini düşünüyor, bu herkes için geçerli olmasa da bazı insanlar için geçerli.

– Çoğu e-sigara, geleneksel tütün ürünleri gibi kokmaz ve sigara içenlerin normal sigaralarını içmek için kullandıkları her yerde kullanılabilir ve bir paket normal sigara arasında e-sigarayı tespit etmek yine de zor olacaktır. Bu, onları sigara içmeyenler arasında da daha popüler hale getirir.

Elektronik sigaranın nikotin sakızı veya yamasına göre avantajları:

– Dumansız vape nikotin kartuşlarına veya sakızlara ihtiyaç duymadığından, e-sigara ile ne kadar içebileceğiniz konusunda bir sınır yoktur. İçin

Elektronik sigara, sigarayı bırakma ve zarar azaltma yöntemi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Hala can almaya devam eden geleneksel sigaralara uygun bir alternatif olduklarını kanıtlıyorlar.

Bu e-sigaraların karşılaştığı en büyük zorluk, ürünün tasarımıdır. Birçok kişi cihazı para harcamaya değmeyen bir oyuncak olarak algılar. Diğer konu ise, güvenlik ve etkinlik açısından nasıl pazarlandıkları ve tanıtıldıkları – bilimsel kanıt eksikliği nedeniyle birçok ülkede yasaklandılar.

Bir elektronik sigaranın üç ana bileşeni vardır: atomizer, pil ve likit nikotin içeren kartuş. Cihaz, tütün dumanı yerine dumansız buhar olarak solunabilmesi için sıvı nikotini buharlaştırmak üzere ısıtır.

Elektronik sigaralar, vaping dünyasında popülerlik kazanıyor. Günümüzde piyasada pek çok elektronik sigara çeşidi bulunmaktadır. Geleneksel tütün sigaralarından kullanıcı tercihini dikkate alan tasarımlara kadar çeşitlilik gösterirler.

Günümüzde sağlık nedenleriyle de elektronik sigara kullanmaya başlayan birçok kişi bulunmaktadır. Bu cihazlar duman üretmez, bu nedenle kendi sağlıkları veya yakınındaki diğer insanların sağlığı üzerindeki zararlı etkileri hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.

En popüler markalardan biri, dünya çapında büyük satışları ve sadık tüketicileri olan Juul‘dur.

IQOS, kartuş başına 400 nefese kadar, çoklu nikotin seviyeleri gibi birçok avantaj sunan ve nikotini yakmak yerine ısıtarak sigara içenler ve katran ve karbon monoksit gibi kanserojenlerden kaçınmak isteyen gazeteler için daha çekici hale getiren bir markadır.

Elektronik sigaralar saf, tütünsüz nikotini buharlaştırmak için tasarlanmıştır ve çeşitli formlarda mevcuttur.

IQOS terea, etkileyici performansıyla tüm gün dayanan pil ömrüne sahip uygun fiyatlı ve sofistike bir elektronik sigaradır. Sigarayı bırakmaya çalışanlar gibi düzenli olarak sigara içmek zorunda olan her türlü kullanıcı için mükemmel bir cihazdır.

IQOS Iluma Prime, hızlı şarj, uzun pil ömrü ve kolay kullanım gibi gelişmiş özelliklere sahip Avustralya yapımı bir elektronik sigaradır. IQOS Iluma prime, siyahtan beyaza uzanan geniş bir renk yelpazesiyle donatılmıştır.

Juul, 300’den fazla eşsiz tat ile vaping deneyiminizi kişiselleştirmenizi sağlayan şık bir e-sigara ve kapsül sistemidir ve toplamda 10 milyardan fazla olası kombinasyona sahiptir! Juul ayrıca, ayarlanabilir ön ayarlar ve desenlerle tercih ettiğiniz sıcaklık kontrol ayarlarını 350F – 430F arasında ayarlayarak deneyiminizi özelleştirmenize olanak tanır.

Share: