ESIR’birlikte kirasını ödeyemeyenlere 60 çağ opsiyon

ABD Hazine Bakanı Janet Yellen , bakanlığının tahakküm durumdaki kiracılara ve eş sahiplerine yardım dağıtımını hızlandırmak üzere hane tahliyelerine ilgilendiren 60 günlük ayrımsız erteletim uzatmasını kullanacağını söyledi.

KÖLE’de pandemi sırasında konuşu akse yaşadıkları için kiralarını ödeyemeyen kiracıların evlerinden mahkeme kararıyla tahliyesine yasak getiren moratoryumun süresi 1 Ağustos tarihi itibarıyla dolmuştu. ESIR İmar ve Site Ihya Bakanlığı verilerine bakarak Mart 2021 böylelikle en bir iki 6,4 milyon Amerikan ev kiralarını geciktirmiş durumda. Bunların 3,6 milyonuysa önümüzdeki iki ay ortamında evlerinden tahliye edilme tehlikesiyle yüz yüze.

Yellen, sorunun benzeri kısmının, hane yardımının bu garip programları diyet üstüne çokça bir iki deneyimi olan eyalet ve yerel yönetimler aracılığıyla kanalize edilmesi olduğunu söyledi.

Yellen, “Bu tamamen yıpranmamış ayrımsız enfrastrüktür. Çoğu eyalet ve evcil yönetimin bu kök işleri işleyen kurumları yoktu. Gecikmeler kısmen eskimemiş tıpkısı şeye başlamanın zorluklarını yansıtıyor” dedi.

Ağustos kocaoğlan icar remiks oranı belli oldu

 

Ofislere zaman kiraları uçurdu

 

Rihanna begayet evine 80 bin dolar ödeyecek kiracı arıyor

 

Share: