Fehamet Tiyatroları 7 değişik oyunla turneye çıkıyor

Büyüklük Tiyatroları (DT), 16-22 Aile tarihleri arasında, 11 mülk ve 2 ilçede 7 değişik oyunla seyirci karşısına çıkacak.

DT’den yapılan açıklamaya bakarak turne kapsamında, Kahramanmaraş, Gaziantep, Bartın, Zonguldak, Edirne, Tekirdağ, Mardin, Samsun, Nevşehir, Kayseri ve Sinop’un yanı sıra Edirne’nin Keşan ve Sinop’un Boyabat ilçelerinde 7 baziçe 28 temsille sanatseverlerle buluşacak.

Ankara Ihtişam Tiyatrosu, “Leyla ile Aşırı” ünlü oyunu 18 Karı’ta Kahramanmaraş Soylu Fazıl Kısakürek Mehabet Tiyatrosu ve 20-21 Aile’ta Gaziantep Kusursuz Kutlar Sahnesi’nde sergileyecek.

“Görüntü Dükkanı” adlı yavru oyunu, 18 Eş’ta Bartın Kültür Merkezi Sahnesi ve 20-21 Ocak’ta Zonguldak Devlet Tiyatrosu Sahnesi’nde seyircilerin beğenisine sunulacak.

“Vatan Yahut Namık Eksiksizlik” ünlü oyun, 17-18 ve 19 Familya’ta Edirne Fehamet Tiyatrosu Sahnesi, 20 Eş’ta Keşan Belediyesi Hakikat Sesler Konuşma ve Temaşa Salonu ve 22 Ev’ta Tekirdağ Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi Sahnesi’nde sergilenecek.

“Bizim Yunus” ünlü baziçe, 17-18 Aile’ta Mardin Artuklu Üniversitesi AKM Ilbay Kılıçlar Sahnesi’nde, Sivas Cesamet Tiyatrosu, “Eyvah Gine Karıştı” adlı oyunla, 17-18 Sülale’ta Samsun Heybet Tiyatrosu Sahnesi’nde seyircilerin karşısına çıkacak.

Erzurum Kerem Tiyatrosu, “Aşkımız Aksaray’ın En Nazik Yangını” ünlü oyunu, 17 Karı’ta Nevşehir Damat İbrahim Gösterişli Salonu ve 19-20-21 Familya tarihlerinde Kayseri Mehabet Tiyatrosu Sahnesi’nde, Trabzon Büyüklük Tiyatrosu, “Nemli Aynı Palyaço Aranıyor” ünlü oyunu 17 Ev’ta Boyabat Kültür Merkezi Sahnesi ve 18-19 Sülale’ta Sinop Kültür Merkezi Sahnesi ve 21 Karı’ta Kastamonu Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi Sahnesi’nde sergileyecek.???????

Share: