Filipinler kişi sayısal parasını çıkarıyor

Kripto nukut toptan ekonominin yıpranmamış enstrümanı haline geldi. Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası bire bir merkeze sınırlı olmayan dijital paraların önemini tıpkı el henüz gündeme taşıtı. Ancak KÖLE özellikle koyulmak amacıyla bir nice talih kara mal ibra uzlaştırıcı kendisine kullanıldığı için saklı yazı paralara yönelik koca tedbirler almaya hazırlanıyor.

Kripto paraları ülkede yasaklayan Çin özlük dijital parasını çıkardı. Umum Salvador ise dünyada saklı yazı mal Bitcoin’i resmi mal birimi kendisine akseptans eden ilk mevki oldu. Bir Nice mevki kendi dijital parasını tarh hazırlığında…

Bunlardan biri bile Filipinler. Filipinler Tarz Bankası (BSP) ve Finansal İçerme İttifakı (ÇALIM)’nın sayısal mülk biriminin deneme sürümü olan CBDCPh’yi kullanıma sundu. Filipinler Form Bankası Başkanı Benjamin Diokno, mal piyasaları ve ekonomideki etkilerini koymak istediklerini belirtti. Federal Çekince Kuruluşu üyesi Lael Brain ise, MEMLUK’nin CBDC ile ait hazırlıklarını sürdürdüğünü belirterek, Çin’deki deneyimleri üstelik yakından izleme ettiklerini belirtti.

Şirketlerin geleceğini değiştirecek saklı yazı trendi

 

Kripto Ruslar amacıyla can simidi olacak

 

Kripto kent kuruluyor

 

Kripto platformu elbet Ukrayna savaşının parçası oldu?

 

Coinbase CEO’sundan saklı yazı açıklaması: Ruslar için cankurtaran simidi

 

Saklı Yazı yatırımlarının lideri Wall Street

 

Share: