Fransız devi CODAGE Paris çıktı Türkiye pazarında!

kişiye özel analizlere müstenit deri bakım ürünleriyle dünyada gürültülü getiren CODAGE Paris, KONSINA İlaç aracılığı ile Türkiye pazarına antre yaptı. Kısa sürede dünyaca adlı isimlerin tercihi haline gelen CODAGE Paris’in 27 yenilikçi ürününe Türkiye’deki seçkin eczanelerden aksetmek çıktı olabilir. CODAGE ürünlerinin Eylül kocaoğlan içinde özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya, Kayseri ve Trabzon kalkışmak amacıyla Türkiye’nin nazik şehirlerinde kayran alması hedefleniyor.

“Türkiye balaban bire bir potansiyel barındırıyor”

Konuya ilgili değerlendirmede bulunan KONSINA İlaç Mal ve Operasyonlar Direktörü ve Genel Müdür Yardımcısı Gaye Çelikdemir, Türkiye’nin kozmetik alanında dünyanın arz iri 20 pazarından biri olarak özen çektiğini belirterek, şunları söyledi: “Türkiye akıbet yıllarda yaşadığı sıkıntılara rağmen nüfusu, mütemmim alışkanlıkları ve daim gelişen bire bir alım satım olmasıyla iri potansiyeller barındırırken, acun markaları amacıyla sunu koskocaman pazarlardan aynı tanesi olma konumunu koruyor. Türkiye’de kadınlar ve rical bayındır ve yeniliğe belirtik. Türkiye’de kozmetiğe ve dermokozmetiğe ayrılan istihlak harcamaları soylu erki gelişmelere rağmen gelişigüzel yıl çoğalma gösteriyor. Türkiye, arsıulusal markalar için bulunmaları müstelzim ve göz ardı edilemeyecek benzeri talih. Gerek hekimlerimiz ve eczacılarımız gerekse tüketicilerimizde faziletli kalitesi ve kıpırdak işaret portföyüyle coşku yaratacak CODAGE Paris’in Türkiye pazarına antre yapması üzere attığımız adımların bu anlamda son evre durumunda olduğunu düşünüyorum.”

Öte yandan Konsina İlaç adına dermatoloji alanında curcunalı getirecek aksiyonlar aldıklarını rapor eden Çelikdemir, Konsina’nın 2023 yılına kadar Onkoloji, Kan Bilimi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Dermatoloji’nin yanısıra ayrımlı teröpatik sahalara 100 milyon Euro’luk yatırım hedefinin bulunduğunu kaydetti.
CODAGE Paris ürünlerinin fiyatları 195 TL ila 1.895 TL arasında değişiyor.

Share: