”Gençlik hapı bulundu”

Olgun insanları, bağışıklık sistemini güçlendirerek ömrü uzatan toyluk hapını bulduklarını öne sürdü. Tedavi, yaşlanmayla mütenakıs lökosit üretimini isteklendirme fail lenalidomide adlı ilacı içeriyor. Bu, alelhusus yaşı müterakki ve muafiyet sistemi elan vurgun insanlarda vücudun bakteriler ve tümörlerle savaşabilme yetisini artırıyor.
Veri insanları enflüanza aşısı kadar engelleyici yöntemlerin bile böylelikle elan deli dolu arkaç gelebileceğini belirtiyor. California Üniversitesi’nden Doktor Edward Goetzl, ilacı ‘gençlik hapı’ diyerek niteliyor ve “Banko metin ve elan teferruatlı hayat ile daha gücük benzeri arıklık dönemini amaçlıyoruz” diyor. Elde edilen bulguların, buğulu toplumun bakımı amacıyla oluşan maliyetleri birlikte azaltabileceği kaydediliyor. İlacın birkaç miktarda kullanımının tam olduğu kaydedilirken, tedavinin neredeyse ağız ağıza canip atıl olması umuluyor.
İlaç encam yaştaki yetişkinler için tavsiye mektubu ediliyor. 2009’da Hekim Goetzl, 50 kişiden oluşan yaşı müterakki büyük kadro üstünde yaptığı araştırmalarda, bu kişilerin sitokin (virüs ve bakterilere saldıran protein) seviyelerine baktı.
Goetzl, 70-80 yaşındaki ağız ağıza zinde kadınların 20 yaşındaki dosdoğru kadınlarla aynı seviyede sitokine cemaat olduğunu gördü. Ama gâh ileri yaştaki erkek ve algın bünyeli kadınlarda iltihabi emraz düzeylerinde artış ile müstahsil olan geçmiş iki sitokin düzeylerinin düşmeye heves göstermesiyle enfeksiyonlara cebin direncin zayıfladığı görüldü.
Lenalidomide’in bu seviyeleri yükselttiği kaydedilirken, Hekim Goetzl, ilacın insanların özel kendisine elan etraflı yaşamasını sağlamadığı, ancak elan sağlıklı olmalarına ve elan kaliteli aynı yaşam sürmelerine misil açtığnı belirtiyor. Elan balaban ölçekte deneylerin gelecek yıl yapılması planlanırken, Goetzl, 65 gözyaşı üstü kişilere ilacın grip aşısı kabilinden aşıların birlikte verileceğini umuyor.
Lenalidomide, yapısal namına thalidomide’e benziyor. Thalidomide, 1961’e büyüklüğünde sabahleyin bulantısı hapı kendisine veriliyordu, fakat daha bilahare hamilelikte sorunlara kez açtığı ortaya daha çok. Bu yapısal benzerlik zımnında çocuk doğurabilecek yaştaki kadınların doktora başvurmaları gerekiyor.
Dr Goetzl ilacı asla dinç kadınlara vermediğini belirtiyor. Bulgular Clinical Immunology dergisinin karı sayısında yayınlanacak. 
Genrçlik hapı Türkiye’üstelik www.organikeczane.com’da satılmaktadır. 
gazeteport

Share: