Hayal Afşar duş sonrası pozuyla içtimai medyayı salladı

Şarkıları ve oyunculukları büyüklüğünde yaptığı açıklamalarla dahi gündemden düşmeyen Hayal Avşar, toplumsal medyadan paylaştığı fotoğrafla işaret vurdu. Akıbet yerine Ilam parçasını çıkaran ve Yeniköy’de yürürken karşılaştığı Amaç Altan’la müşteri karşısına mevrut sanatkâr, tekrar adından kortej ettirdi.

DUŞ SONRASI FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Afşar, duştan sonra çektiği selfie’yi Instagram’dan yayınladı. Avşar, fotoğrafa ise son eseri Anlatma’yı eklemesi ilgi çekti. Sanatkâr, bu fotoğrafıyla tekrar ruzname olmayı başardı.

İşte Rüya Afşar’ın paylaştığı fotoğraf:

RÜYA AFŞAR KİMDİR?

10 Teşrinievvel 1963’te Balıkesir Ayvalık’ta dünyaya gelmiştir. Fehamet ve Emral Avşar’ın evvel çocuğudur. Helin ve Leyla adında 2 kız kardeşi elan vardır. Anne ve babası Ankara’dahi görevli kendisine çalıştıkları üzere çocukluk yıllarını Ayvalık’ta geçirdi. Liseyi bitirdikten sonraları 1979 yılında Mehmet Tecirli ile gelişmemiş süreli bire bir evliliği oldu. Boşandıktan bilahare İstanbul’a yerleşen Rüya Afşar, 1983 yılında Bulvar Gazetesi marifetiyle düzenlenen Kainat Görk Yarışması’nda birincilik aldı. Fakat ertesi çevrim ayrımsız gazetede daha önceden evlilik yaptığı haberi yayınlanınca, kurallara marjinal olduğu gerekçesiyle tacı anlayışsız makbuz. Yarışmadan sonraları reklam filmlerinde görüldü. 1983 yılında “Yasak” filmi ile oyunculuğa önceki adımını attı. Bu film onun için dönüm noktasıydı.

Share: