Hikâye ile Reza Zarrab’ın yasak aşk yaşadığını tez eden Seren Serengil’in

Parafin TV’da Söylemezsem Olmaz programında takdimcilik eden Seren Serengil, evvel akşam ezanı Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hanende Olay ve Reza Zarrab’ın haram amor yaşadığını kanıtlamak için bazen yazışmaları yayınlayacağını söylemişti. Aynı ahir gün ikilinin haram tıpkı iş ortamında olduğunu söyleyerek duruma reaksiyon göstermişti.

HADİSE TEPKİ GÖSTERDİ

Ebru Gündeş’le evli olduğu dönemde Olay ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen Fenomen ise Serengil’in iddialarının tıraşçı olduğunu ve özel hayatına müdahale olduğunu dile getirerek üzerine konuşulmamasını istedi.

KİMİ ELEŞTİRDİİ KİMİ BINDI VERDİ

Tüm bu gelişmelerin ardından gündeme oturan olayın kahramanları toplumsal medyada yer çok konuşulan isimler arasına girdi. Kimi Fenomen’ye tepki gösterirken birçok kişi da Seren Serengil’in yaptığının hatalı olduğunu, adlı sunucunun da tıpkısı çağ bu model açıklamalar yaptığını hatırlattı.

“EVLİ BİR ERKEĞİ SEVİYORUM”

Toyluk yıllarında verdiği tıpkısı röportajında Seren Serengil’in “Evli tıpkısı erkekle hayatta beraber olmam dedim. Ama Tanrı büyük konuşturmasın. İnsan sevince, ne olursa olsun kendini engelleyemiyor. Beni fakat sevgiye korku duyanlar anlar” sözleri gündeme geldi. Birçok hayat Serengil’i röportajın görüntüsünü paylaşarak eleştirdi.

Share: