Hürriyet Yurt’a yeni CEO

Türkiye’nin sunma çok ilana topluluk taşınmazlar sitesi Özgürlük Taşınmazlar’ta Chief Executive Officer (CEO) görevine Theo Mseka getirildi. 

University of Cape Town’dan çıkışlı olan Theo Mseka, kariyerine, 2001 yılında zat girişimi olan “Go Media” ile başladı. Go Media’daki kariyeri boyunca 6 kıtada, 700’ün üzerinde azrail ile e-tecim alanında proje gerçekleştirdi. Elan sonradan Naspers’ın yatırımı olan Property24 şirketi tarafından satın alınan Go Media’daki görevine devam fail Mseka, Property24’u sektörde liderliğe yükseltip Cenup Afrika’nın tıpkısı numaralı gayrimenkul portalı haline getirdi.

Theo Mseka akıbet adına; Güney Afrika, Filipinler, Rusya, Kenya, Nijerya ve Afrika’daki 10 ülkenin içre bulunduğu coğrafyada, ticari stratejiler ile ürün ve sayısal pazarlama kabilinden fonksiyonların birbirlerini destekler halde işletilmesinden sorumlu namına fariza aldı. 

Aslen Tanzanyalı olan Mseka, 2015 yılından bu yana “All Out Dance Foundation” ünlü kuruluşun bile yöneticiliğini yapmaktadır. All Out Dance Foundation, Cenup Afrika lokal dansları ve salsanın yaygınlaşması, herkesin dans etmesi üzerine önderlik etmektedir. Theo Mseka, bir zamanda değişik müzaheret kuruluşlarında birlikte gönüllü adına çalışmaktadır.

Share: