ING Türkiye, emeklilere sunduğu katma koşulsuz akça aylık promosyonunu 7000 TL’ye yükseltti

Müşterilerinin iş ve hususi yaşamlarında seçme ant tıpkısı adım önde olmalarını olabilir kılmayı hedefleyen ING Türkiye, zor müşterilerine sunduğu özendirme tutarını yükseltti. Emekli maaşını ING’ye taşıyanlar, mahiye tutarına göre 7.000 TL’ye varan melfuf koşulsuz akçe özendirme kazanabiliyor. Emekliler antrparantez, emekli arkadaşlarını ING’li yaptıkları takdirde adam başına 250 TL ve yer çok 5 arkadaşını tebliğ etmek koşuluyla toplamda 1.250 TL’ye vasıl ek teşvik hakkı elde ediyor. Böylecene emekliler toplamda 8.250 TL’ye vasıl teşvik edinim fırsatını yakalıyor.

Mütekait maaşını ING’ye taşıyanlar, 1 maaş toplam dirimsel tutarları; 1.500 TL’ye büyüklüğünde ise 4.650 TL, 1.500 TL – 2.500 TL arası ise 5.800 TL ve 2.500 TL ve eğin ise 7.000 ekleme koşulsuz akçe özendirme almaya doğruluk kazanıyor. Zahmetli maaşını 3 yıl boyunca ING Türkiye’den ahiz taahhüdü veren ve akça özendirme ödemesi düz kâin ve yıpranmamış zahmetli aylık müşterileri bile ING’nin özendirme kampanyasından yararlanabiliyor. ING Türkiye’nin kampanyasından 5 Ağustos 2022 – 31 Ağustos 2022 tarihleri beyninde nakit promosyon kayran müşteriler faydalanabiliyor. 

Maaşını ING’ye yısa etmek isteyen emekliler, taşıma işlemlerini şubeye gitmeye gerek kalmadan e-büyüklük üzerinden ya üstelik isim cüzdanlarıyla ING şubelerinden gerçekleştirebiliyor. Eskimemiş zor olanlar ise tutkun olduğu kurumlarda vezneci tercihini ING kendisine belirterek mahiye müşterisi olabiliyor.

ING Türkiye’nin hareketli büyüklüğü 98.7 bilyon TL’ye yükseldi

ING Türkiye, esneklikler dünyasını genişletmeyi sürdürüyor

ING Türkiye, sürdürülebilirlik bağlantılı sendikasyon kredisini yeniledi

Share: