İnternet sayesinde ensesi kalın olan Türk

 

İnternet, dünya tarihinin geneline bakıldığında daha çokça yıpranmamış benzeri uygulayım bilimi olsa bile bu yenilik, yüzlerce almanak karar kuralların izini taşımaya devam ediyor. Bu kurallardan biri de İpek Yolu.

Aslına bakarsanız, internetin konumdan hür bir iletişim ara bulucu olarak düşünülse dahi, günümüzdeki şerait umum yönleriyle değerlendirildiğinde zorlu dahi öyle olmadığını göreceğiz.

İpek Yolu Hala Çokça Mehabetli

Yüzlerce yıldır ticaretin, zenginliğin, alışverişin yolu kendisine bilinen İpek Yolu, internette dahi kendini gösteriyor.

İşçiliğin sair ülkelere kıyasla haddinden fazla daha avantajlı olduğu Çin’deki malların bilcümle dünyaya satışında internet siteleri nazik alengir oynuyor. Bu siteler arasında ülke tam Alibaba.com var.

Alibaba.com, hem dış alım hem birlikte ihracat amacıyla emniyetsiz imkânlar sunabiliyor. Ürettiğiniz ürünleri arz gani şekilde pazarlamak üzere bu zıkkım kullanabiliyorsunuz. Bunun tamlık tersi üstelik mümkün.

Türkiye’birlikte pazarı olan ürünleri çok henüz bereketli şartlarda ayrıksı ülkelerdeki üreticilerden realizasyon edebiliyorsunuz. Uygulayım Bilimi sitesi ShiftDelete.Net, bu sayede başarıyı yakalayan bir çiftin ilginç hikayesini yayınladı.

Share: