İş dünyasının arz estetik ismi…

Araştırmada, 2011 Yılının Sunma Majör Olayları, Ülkenin ve Kişilerin Ekonomiye Bakışı, Danışma ve Medya Dünyasının “BILDIRME”leri, 2011’de kaybettiğimiz esame ve 2012 beklentileri sorgulandı.
Araştırmanın Künyesi:
Araştırmaya online Türkiye temsili %46’sı Kadın; %54’ü Koca, 81 ilden hep 5.000 yaşama katıldı.
Araştırı’nın sahası 15-19 Açıklık 2011 tarihlerinde ortada gerçekleştirildi.
15 gözyaşı ve gövde, mecmu sosyo iktisadi sınıftan şahıslar araştırmaya karışma edildi.
Araştırı Online Soruşturma tekniği ile gerçekleştirildi.
Yer çalışmasında Napolyon.com veritabanından yararlanıldı.
2011 yılında gelişim dünyasında yeryüzü beğenilen insan meydanda uzaklık Ali Ağaoğlu. Kadınlar, ikinci tam Güler Sabancı’yı seçerken, erkeklerin beğendiği ikinci sima Ali Antrenör oldu.
TÜRKİYE EKONOMİSİ HALKIN GÖZÜYLE KÖTÜYE GİDİYOR
Araştırma kapsamında 2011 yılında ailenin ve Türkiye genelinin ekonomik durumundaki değişim da sorgulandı. Görüşülen kişilerin yüzde 40’ı ailesinin durumunun kötüye gittiğini, % 48’i bile Türkiye’nin konuşu durumunun kötüye gittiğini belirtmiştir.
2012’da sunma çok konuşulacak konunun “terörle savaş” olduğu hesap pusulası ediliyor. Bunu iktisadi akse, işsizlik ve Suriye’yle cidal ihtimali izliyor.
Bu sene alelhusus Avrupa’dahi yaşanan iktisadi krizin yarattığı bulut nedeniyle, ülkemizde de ayrımsız kazançlı kriz ve zımnında işsizlik sorunu, kadın ve ayvaz nüfusu ayrımsız oranda ilgilendiriyor. Kadına müteveccih hüküm yekpare gözyaşı gruplarında ve eğitim düzeyinde avrat katılımcı için bire bir oranda ehemmiyet yer ediyor.

Share: