Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

İSTANBUL – Uzmanlar, aldatılan kadınların öç ahzetmek amacıyla botoksa yöneldiklerini açıkladı.

Botoks işleminin kadınlarda özgüven uyandırdığını belirten uzmanlar, tıpkı zamanda ruhsal çöküntü, tansiyon, temel ağrısı gibi sağlık sorunlarına dahi bol geldiğini belirtiyor. Bu işlemi fail beğenilen uzmanları, kadınların yanı sıra son zamanlarda eşlerinden ayrılan erkeklerin de bu durumdan oldukça etkilenip üzüldüğünü ve kendinde yeni değişimler tahsis etmek amacıyla beğenilen merkezlerine gelerek intikam botoksuna başvurmaya başladı.

“İntikam botoksu şeklinde benzeri bati birliği ve el birliği yaptık”

İntikam botoksu ile alay malay kadınların tıpkısı tesanüt içine girdiğini söyleyen Prof. Dr. Akman Karakaş, “Alışılagelen hastalarımızın çoğu eş. Onun dışında tıpkı zamanda bu onlar ortada aldatılanlar oranının arttığını dahi gördüğümüz için hakeza bir intikam botoksu fikri aklımıza geldi. Kıygın ergin aldatılan kadınlara bindi, tesanüt amacıyla hakeza tıpkısı farklı botoks türü gibi intikam botoksu şeklinde benzeri aheste birliği, el birliği yaptık. Sevgilimden ayrıldım, elan bol olmam lazım, kendimi göstermem geçişsiz. Beni izleme ediyor yahut bana bakıyorsa neyi kaybettiğini görsün istiyorum. Henüz mebzul olmalıyım, elan ayaklarımın üzerinde durmalıyım kadar” dedi.

“Üzülen rical bile bize geliyor”

Sonuç adına son zamanlarda erkeklerin bile intikam botoksu yaptırmak üzere başvurduğunu belirten Karakaş, “Şu aralar daha çok erkeklerde çok üzülüyor. Bunu bile görüyoruz ve üzülen rical dahi bize geliyor. Kendilerini daha gür çakmak üzere sevgilileri vasıtasıyla yönlendirilenler olduğu kabil üzüldüğü için, daha ongun takip etmek için ara sıra sıkıntılarını atlatmak için de geliyorlar. Daha Çok erkekler üstelik üzülüyor diyebiliriz” açıklamasında bulundu.

Share: