Kadınların ‘intikam botoksu’ merakı

Kadınların ‘öç botoksu’ merakı

İSTANBUL – Uzmanlar, aldatılan kadınların intikam kabul etmek üzere botoksa yöneldiklerini açıkladı.

Botoks işleminin kadınlarda özgüven uyandırdığını belirten uzmanlar, ayrımsız zamanda buhran, gerilim, çıban ağrısı kabilinden keyif sorunlarına bile bol geldiğini belirtiyor. Bu işlemi işleyen bedii uzmanları, kadınların birlikte akıbet zamanlarda eşlerinden ayrılan erkeklerin üstelik bu durumdan az çok etkilenip üzüldüğünü ve kendinde eskimemiş değişimler tahsis etmek üzere beğenilen merkezlerine gelerek intikam botoksuna başvurmaya başladı.

“İntikam botoksu şeklinde aynı çetin birliği ve el birliği yaptık”

İntikam botoksu ile alay malay kadınların ayrımsız tesanüt içine girdiğini belirten Prof. Dr. Bozulmamış Karakaş, “Normal hastalarımızın çoğu karı. Onun dışında ayrımsız zamanda bu onlar ortada aldatılanlar oranının arttığını da gördüğümüz için hakeza bir öç botoksu fikri aklımıza geldi. Kıygın ergin aldatılan kadınlara destek, dayanışma için böyle benzeri farklı botoks türü kadar intikam botoksu şeklinde benzeri kırıcı birliği, el birliği yaptık. Sevgilimden ayrıldım, daha gür olmam geçişsiz, kendimi göstermem geçişsiz. Beni takip ediyor veya bana bakıyorsa neyi kaybettiğini görsün istiyorum. Daha gür olmalıyım, henüz ayaklarımın üstünde durmalıyım üzere” dedi.

“Üzülen erkekler dahi bize geliyor”

Son namına sonuç zamanlarda erkeklerin birlikte intikam botoksu yaptırmak için başvurduğunu söyleyen Karakaş, “Şu aralar imdi erkeklerde çok üzülüyor. Bunu bile görüyoruz ve üzülen rical bile bize geliyor. Kendilerini daha bol derk etmek amacıyla sevgilileri tarafından yönlendirilenler olduğu kabilinden üzüldüğü üzere, daha iyi hissetmek üzere bazen sıkıntılarını oynamak üzere de geliyorlar. Daha Çok erkekler üstelik üzülüyor diyebiliriz” açıklamasında bulundu.

Share: