Kastamonu selen! Taşköprü Evcil Eylem Grubu Derneği’nden ‘Sarımsak Kooperatifi’ne ekipman desteği

Taşköprü’de hareketlilik gösteren Taşköprü Yerel Eylem Grubu Derneği, Taşköprü Sarımsak ve Kenevir Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’ne şube giderleri üzere bağış desteğinde bulundu.

Taşköprü Sarımsak ve Kenevir Üretim ve Pazarlama Kooperatifi’ne, Taşköprü’de canlılık gösteren Taşköprü Domestik Gösteri Grubu Derneği vasıtasıyla sağlanacak teberru desteği üzere tören düzenlendi. Taşköprü Evcil Eylem Grubu Derneği önünde planlı törende konuşan Toplum Örgütü Başkanı Ceyhun Çorbacı, “Kooperatifin ihtiyacı olan ve demin sizlere açıklayacağım malzemeler derneğimiz aracılığıyla atıfet edilmiştir. Sarımsak Kooperatifi’ne masa üstü elektronik beyin, lazer muharrir, ölçü, elektrikli ısıtıcı, çay makinesi, yazıhane masası, becerikli koltuğu, misafir sandalyesi, çatkı, fırıldak, plastik masalar ve sandalyeleri derneğimizce hibe edilmiştir. Kılıklı hayırlı olsun, güle güle kullanmalarını diliyorum” dedi.

Gerçekleşen programa Hanönü Belediye Reisi Serkan Uçar, Taşköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet İpek, Taşköprü Domestik Gösteri Grubu Derneği Başkanı Ceyhun Çorbacı, DOĞRU Parti İGM Üyesi Kapalı Nasip, gurur amirleri ve çokça sayıda yurttaş katıldı. – KASTAMONU

Share: