Kat fiyatına satılık deniz boyu dairesi

Taşınmazlar piyasasında serencam aylarda yaşanan sükûnet göz yatırımı için fırsatlar sunuyor. Değer artışlarındaki yavaşlama antrparantez indirimler dikkat çekiyor. Bunda hane stoklarının kısaca 1.5 milyon adet civarında olması ve 3 yıl kabilinden tıpkısı sürede eriyeceğiyle ilgilendiren beklentiler etkili.

Fiyatlar haddinden fazla çekimli

KDV ve tapu harcı teşviklerinin de etkisiyle basamak almanın yer makul zamanı olduğuna ilgi çekici Remax Taşınmazlar Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, fiyatlarda daha fazla düşüş beklemediğini söyledi. Yabancıların ilgisiyle kıyı daireleri ve köşk satışlarında çoğalma olduğunu belirten Başaran, alelhusus sahil dairelerinin fiyatlarının envestisman için haddinden fazla çalımlı olduğuna meni etti.

Üçte benzeri fiyatına

“Daire fiyatına yaka daireleri satılıyor” diyen Başaran, sahil dairelerinin üçte tıpkısı fiyatına satılığa çıkarıldığını söyledi. Bunlardan bire bir tanesinin dahi Sarıyer’bile bulunduğunu nâkil Tekâmül Kırmızıtaş Başaran, hususi rıhtımlı bu dairenin 6 milyon 750 bin liraya yani 1 milyon dolar civarına satışa çıkarıldığını söyledi. Geçit’de özelliklerine göre sahil dairelerinin fiyatı 45 milyon liraya kadar çıkabiliyor.

Share: