Kayserispor, İstanbulspor maçının hazırlıklarını sürdürdü

Spor Dip Süper Takım ekiplerinden Yukatel Kayserispor, İstanbulspor’a konuk olacağı 21. hafta maçının hazırlıklarına bitmeme etti.

Kulüp tesislerindeki antrenman öncesi matbuat mensuplarına izah eden Kayserisporlu aktör Miguel Cardoso, hafta içi maç yapmadıkları için İstanbulspor karşılaşmasına daha birlikte iyi hazır olacaklarını söyledi.

İstanbulspor maçının kendileri için çok balaban olduğunu vurgulayan Cardoso, “Zira akıbet namına Beşiktaş’a cebin aynı mağlubiyet almıştık. İstanbulspor karşılaşmasından 3 nokta kabul etmek ve galibiyetle şehrimize çağrıştırmak istiyoruz.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe ile eşleştiklerini hatırlatan Cardoso, “Şu zaman için İstanbulspor maçına odaklandık. Kupada Fenerbahçe’yle edisyon bir karşılaşmamız olacak.” ifadelerini kullandı.

Sarı-kırmızılı ekibin tüvana oyuncusu Ethem Balcı da İstanbulspor maçı üzere gani hazırlandıklarını dile getirdi.

Balcı, “Beşiktaş maçında yenmiş olduk. Amma İstanbulspor karşılaşmasını kazanıp yeniden yukarı sıralara geçmek istiyoruz. Onun üzere birlikte elimizden gelen değme şeyi yapıp İstanbulspor maçını kazanmayı düşünüyoruz. Karşılaşmalarda süre bulup elimden mevrut seçkin şeyi yapmayı düşünüyorum. Ligde birlikte bittabi hedeflerim var. Gol atmak, asist fora etmek.” ifadelerini kullandı.

Antrenman

Öte yandan teknik yönetmen Çağdaş Atan yönetiminde pakt tesislerinde gerçekleştirilen ve istinas hareketleriyle başlayan antrenman, pas çalışmasıyla bitmeme etti.

İdman, külliyen selp ve pres çalışmasının arkası sıra koşa kale maçla sona erdi.

Sarı-kırmızılı ekip, mücadelenin hazırlıklarını ferda yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Share: