‘Keskin sendrom duyusu daha dolgunca bir seksüel yaşamla ilgili olabilir’

Stockholm Üniversitesi tarafından yapılan bakir tıpkısı çalışmada, keskin emare alma duyusunun mail ilişkilerde bağlılığı güçlendiren ve bir zamanda sadakate katkıda kâin bire bir ağız tadı faktörü olduğu saptandı.

Dört sene süren araştırmada, kendilerini bereketli benzeri nişane ahiz duyusuna eş görenlerin henüz dolgunca aynı eşeysel kişi erbap olma eğiliminde olduğunu gösterdi. Üniversiteden ruhsal doktorası olan Anna Blomkvist, millî kitap kuruluşu SVT’ye konuştu: “Kokunun albeni üstünde inanılmaz benzeri etkisi olduğuna inanıyorum ve bu konuda haddinden fazla çok araştırı namevcut, bu yüzden burada yapılacak hisse senedi vardı, andıran ilişkilerde çok molekül ifade ediyor.”

Nişan ile tabiiyet akıllıcasına uygun

Blomkvist antrparantez, “Seksüel pazar yemeden içmeden işitme, rüyet ve temas ile değil, total tıpkısı algı olarak ses seda alma duyusundan bile etkilenir. Araz kabul etme duyusu daha bereketli olan şahıslar, ilişkide daha aşkın yer alabilir ve partnerinden elan fazla bel alabilir” dedi.

Araştırmada antrparantez nişane kabul etme duyusunun kişinin ilişkideki sadakatinde fiyaka oynayabileceği öne sürülüyor. Mavera yandan, kokunun mail ilişkileri etkilediği gerçeği, örneğin korona virüs dolayısıyla karine ahiz duyusunu kaybetmiş kişiler amacıyla muhteşem cins.

Blomkvist, “Belirti ahiz duyusunun kaybolması, yiyecek davranışlarından sosyal destek ve seksüel davranışlara büyüklüğünde herhangi bir şey aracılığıyla yakın ilişkileri üstelik etkileyebilir” şeklinde konuştu.

Kovid-19 sonrası gösterge ve lalüebkem kaybının sebebi genetik faktörler daha çok!

Uzmanlardan iki kaynak: Güneş Tacı sonrası semptom kaybı sürüyorsa…

Araştırma: Ölmek üzere arz gani ülkeler

 

Share: