KMD’nin yıpranmamış başkanı Serhan Tınastepe oldu

20 Küçük Ay 2020 tarihinde yapılan Umumi Heyet toplantısında Ekip Mağazacılığı Derneği (KMD) Umumi Heyet Başkanlığı görevine, Simport Umumi Heyet Başkanı Serhan Tınastepe seçildi. Serhan Tınastepe, MediaMarkt bünyesinde üstlendiği global cila zımnında reislik görevinden ayrılan Yenal Gökyıldırım’a katkılarından dolayı teşekkürname ederek dernek çalışmalarının ayrımsız çarçabuk ve verimlilikle süreceğini, kamu konuların en üst düzeyde takibinin bitmeme edeceğini belirtti.

Tınastepe sözlerine şöyle devam etti: “Yenal Mir, Hile Kurulumuzun üyesi yerine çalışmalarımıza desteğini sürdürmeye bitmeme edecek. Kâin işlerimizin cesim ayrımsız parçası olarak gördüğümüz derneğimiz, devamlı geliştirdiğimiz projeler, gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ve eli nimetli çalışmalarla tarumar sektörünün gelişiminin önünü açmaya devam edecektir.”

“Birlik sektörü kapsayan çalışmalarımız hemencek bitmeme edecek”

Möble, familya ihya, uygulayım bilimi, kişisel bakım, kozmetik, aksesuar, hobi, kırtasiye, sinema, coşku kadar, besin ve amade giyim dışında kalan çağcıl perakendecilerin temsilcisi olan KMD’nin yeni dönemde dahi patırtılı getiren projelerine ve etkinliklerine devam edeceğini tamlayan Serhan Tınastepe, sözlerini şu şekilde tamamladı:

“Derneğimizin hayat dolu örgen yapısı ve künde ettiği sektörün iktisadi boyutu, Dümen Kurulumuza eke aynı gravite veriyor. Bu sorumlulukla ve derneğimizin sınırlı misyonu çerçevesinde birlik çalışmalarımız alelacele devam edecek. Açık hazırda bitmeme eden çalışmalarımızı henüz bile büyütecek, bakir emek konularıyla cıvıltı alanımızı genişleteceğiz. Sektörümüzün sorunlarını özenle ele alıp çözüm sağlamak adına lüzumlu kurumlarda temsiliyetimizi artırıcı faaliyetlerde bulunacağız. Cıvıl Cıvıl Idare Kurulumuz ve üyelerimizin desteğiyle feyiz bütün bütün çalışmalarımızın bodur sürede sürat kazanacağına ve bütün sektörü kapsar ağıl geleceğine inancımız tamdır.”

MediaMarkt bünyesinde üstlendiği küresel nümayiş nedeniyle riyaset görevini devreden fakat KMD Yönetim Kurulu Üyeliğine bitmeme fail Yenal Gökyıldırım, “Çağdaş perakendenin büyük örgütlerinden biri olan derneğimiz, çalışmaları ve projeleriyle sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Müteferrik Teknolojileri Konferansı, Düzensiz Teknolojileri Ödülleri, PERAVOC Mesleki Ustalık Belgelendirme Merkezi ve bire bir haddinden fazla konuda sürdürdüğü mevzuat çalışmasıyla lazım üyelerimize gerekse sektöre katkısı makro boyutlara ulaşan derneğimiz, hızını kesmeden faaliyetlerini sürdürecektir.” sözleriyle cemiyet çalışmalarında katkısının süreceğini belirtti.

Yapılan seçimde, Umumi Heyet Başkanlığına Serhan Tınastepe gelirken, Umumi Heyet Komutan Yardımcılığı görevini Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Gaye Gigin ve Watsons Genel Müdürü Mete Yurddaş sürdürmeye bitmeme edecek.

 

Share: