Konutta dijital pazarlama eğitimi

Türkiye’deki sıfır basamak projelerini bir tane benzeri bina altında birleştiren Hürriyet Yurt Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri ve pazarlamacılarına müteveccih ücretsiz adına düzenleyeceği eğitim seminerlerine başlıyor. İlk terbiye yapım şirketi profesyonellerinin katılımıyla 20 Eylül Perşembe haset, İstanbul Bostancı Dedeman Otel’üstelik gerçekleştirilecek.

Terbiye semineri; sabahleyin 10.00 ve öğleden sonradan 14.00 tevessül etmek için iki ayrı oturum halinde, ‘Ev Projelerinde Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları’ başlığı ile düzenlenecek. Edip ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel’mağara önderliğinde yapılacak seminerde, Hürriyet Emlak CMO’su Yusuf Er Kişi Yılmayan ve Endeksa CEO’su Çalım Öğüt da birer danışma yapacak. 

İnşaat profesyonelleriyle sayısal dünyayı nasıl kullanmaları gerektiğine dair bilgilerin paylaşılacağı ve katılımın kontenjanla sadık olduğu eğitimde, ‘Sayısal pazarlamanın ev pazarlamasında yeri, takat sınırı odaklı pazarlama, google aramalarının ev satışında payı, sayısal pazarlama stratejisi tevlit, sosyal medya pazarlaması, içtimai iletişim araçları reklamları, videoteyp reklamlar, kıpırdak reklamlar, e-yakın pazarlaması, dijital alanda “olmazsa olmaz” yenilikler, verim arttırıcı çalışmalar ve gelişim geliştirici yenilikler’ katılımcılara aktarılacak.

Eğitime akmak isteyenler 0212 381 31 00 dahili: 1234’ü arayarak araç yaptırabilecek.

 

Share: