Kripto servet envestisman için çok mu er?

Wells Fargo Mal ve Yatırım Yönetimi araştırma bölümü olan Wells Fargo Investment Institute, saklı yazı para birimlerinin, internetin geçmiş günlerine benzer tıpkısı yatırım fırsatı sunduğunu savunan benzeri rapor yayımladı.

MEMLUK merkezli bankanın “Çok mu er, yoksa çok mu geç?” antetli raporunda, kripto servet birimlerini “hayır yatırımlar” yerine nitelendirdi, ancak yatırımcıların bibi olgunlaşmakta olan piyasaya yutmak amacıyla acele etmemesi gerektiğini anıştırma etti. Wells Fargo’nun toptan envestisman stratejisi ekibi, alanın sair sağlık sınıfları açısından “nispeten dinç” olduğu göz önüne alındığında, kriptoya “yatırım yapmak amacıyla haddinden fazla geç” olduğu fikrine katılmadığını söyledi.

Vezneci uzmanlarına göre, kriptonun arkasındaki uygulayım bilimi, “tüketicilerin teknolojinin hangi olduğunu, ne yapabileceğini ve nasıl olduğunu anlamak üzere hala zamana gerekseme duyduğu 1990’ların başlarından ortasına büyüklüğünde internetinkine benzer aynı posta” izliyor ve kullanıcılara fayda sağlayabilir. bununla birlikte, tıpkısı genel ağ döneminde olduğu gibi kripto dünyalık kullanıcılarının sayısındaki artma, “dünya genelinde bu teknolojinin çabuk bire bir şekilde benimsenmeye başladığını” gösteriyor.

Kripto paralarda cephe yukarı

 

Kripto mülk ile esmer dünyalık lacerem aklanıyor?

 

Yeryüzü nazik kripto mal hırsızı Ki!

 

Share: