Kripto yatırımcılarının hedefi er tekaütlük

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ DUYUM SERVİSİ

Sonuç aylarda saklı yazı paralarda düşüşlerin devam etmesi ve volatilitenin erdemli olması saklı yazı yatırımcılarının bir tutar moralini bozmuş olsa birlikte Bitcoin yeniden yükselmeye başladı. Shiba Inu ise iki hafta zarfında %75 yükseliş gösterdi. Bankacılık sektöründe prim ödemelerini çanta ya de saat kabil begayet istihlak ürünlerine harcayanlar amacıyla kripto paraların baştan yükselişi ayrımsız sıkıntı olanaklı. Gailesiz bankacılar 40’lı yaşlarında emekliliği hedeflerken, başarılı saklı yazı sektörü çalışanları on yıl elan erken mütekait olabiliyor.

Bu şahıslar beyninde 28 yaşındaki Cal Graham birlikte düzlük alıyor. Elan önce adam kaynakları alanında çalışan Graham, Ethereum yatırımlarından 1 milyon dolar kazanmasının ardından kendini “yarı zor” yerine tanımlıyor. Gününü Twitter’üstelik paylaşım yaparak, sporla ilgilenerek ve sinemaya anbean değerlendiren Graham, Londra’de müfrit aynı apartmanda yaşıyor. 45 yaşındaki Etienne vantKruys’ın serveti 5 milyon dolara ulaştı ve kendini “Amsterdamlı ve dünyayı gezen tıpkı saklı yazı servet yatırımcısı” olarak tanımlıyor.

Kripto mal yatırımları sebebiyle bu hanay tarzını faal birçok gönül daha var. Geçtiğimiz ay Wall Street Journal, Manhattan’bile emlakçıların birdenbire 25 milyon dolarlık daireleri satın alabilecek yaşta olmayan birçok kişiyle karşı karşıya kaldığını yazdı. Benzeri emlak bürosu bu alıcılardan birinin 600 milyon dolarlık saklı yazı yatırımı olduğunu söyledi. Ölçüsüz tüketim ürünlerini satın alabilmek için berenarı sağlam şerait altında etkin taze bankacılar amacıyla bu durum bire bir tutar üzücü.

Fakat insanların kripto sektöründe çalışmak üzere neden bankacılık sektörünü ayrılma ettiğini açıklıyor. finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak buna rağmen envestisman bankacılığı genellikle hiyerarşi basamaklarını güvenle tırmanmak talip ve riskten kaçınan eşhas için uygun. Birçok güç saklı yazı sektörüne 30’lu yaşlarda emekliliği güvence ika fırsatına karşın sarkıtmak istemiyor. Buna ilişik namına envestisman bankalarının yılda iki kere maaşları artırmasının arkası sıra Amazon birlikte baskıları hissediyor.

Teknoloji şirketinden yapılan açıklamada maaşlarda, alelhusus bile rekabetin artmasıyla birlikte artışa gidileceği söylendi.

Wall Street’te kabiliyet savaşları ofise baskısını azalttı

 

Dev fintek şirketinin iri Hindistan planı

 

AB bankaları Londra’dan ayrılmıyor

 

Share: