Lionel Hotel 2.yaşını kutladı

Mal dünyasının yıpranmamış gözdesi Bayrampaşa’üstelik konumlanan Lionel hotel; 3.600 m² yer üstüne 26.000 m² bağlı düz ve toplam 50 milyon euroluk yatırımla  8 Kasım 2016’de resmi yerine hizmete açılmıştır. Ayırt mucit ve imtiyazlı ayrımsız repertuvar sunan otel ;2 sene boyunca yerli ve yabancı turistin tercih noktası oldu.

Derece yaratan deneyimler sunmak majör 

Dümen felsefesi misafir odaklı, konuğun isteklerini ilkin belirleyen ve yenilikçi bakım yüklemek olan lionel Hotel, “Derece yaratan deneyimler” felsefesini, 2.sene kutlamalarına birlikte taşıdı. Otel içi uygulamalar amacıyla özel tıpkısı yazılım geliştiren Lionel Hotel; We Bee  işbirliği ile hazırlanan özel App ile otel içi birlik hizmetlerini online namına vermeye başladı.  

İnovatif yaklaşım ile teknolojik deneyimin yegâne adresi Lionel Hotel 

Misafirlere verilecek hizmetleri dijitalleştiren Lionel Hotel, We Bee işbirliği ile yapılan yeni App sayesinde otele mevrut birlik misafirlere çokça hususi deyimleri tek tuşe ile sunuyor. Otel içi cümle hizmetleri ilkin planlayabileceğiniz, ödemeleri yapabileceğiniz bu hususi App ile Lionel Hotel 2.yılında, teknolojiyi en iyi kullanan ve bellik değeri mucit bakım modelini baz alıyor. 

Konuklar adlı artist Bağlam Akalın ile unutulmaz aynı gece yaşadılar 

Yenilikçi vizyonu ile  gür, farklı ve ayar katan deneyimin tek adresi Lionel Hotel 2.yıl tebrik gecesine katılan konuklar Demet Akalın konseri ile unutulmaz bire bir geceleyin yaşadılar. Gecenin açılış konuşmasını işleyen Kıdan NAN Yönetim Kurulu Başbuğ Yardımcısı ve Lionel Hotel Umumi Müdürü Engin Kıdan “Turizm sektörü koca odaklı ve sonsuz sürdürülebilir aksiyon gerektiren ayrımsız kayran. Bizler yatırımlarımıza ve bakım kalitemizi artırmaya yönelik çabalarımıza çabukluk kesmeden bitmeme ediyoruz. Alanya’bile 23 yıldır edindiğimiz Resort tecrübemiz ile Bayrampaşa’ya kazandırdığımız Lionel Hotel’ de site otelciliği boyutunda ayırt yaratıcı hizmetleri misafirlerimize sunuyoruz.2.yılımızın böylelikle teknolojiyi genişlik alelacele kullanan, kullanılmamış çocuk otelciliği arz dolgunca uygulayıcı bire bir otel olduğumuzu gururla söyleyebilirim. Lansmanını yaptığımız eskimemiş uygulama uygulamamızla misafirlerimiz yegâne tuşla tam ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. Konuşmamı bitirirken bugünlere gelmemizde el haritamızı çizen, bize güvenen zer umumi heyet başkanımız Özel Kıdan’a bu komütatör ile teşekkürname gelmek istiyorum” dedi.

Share: