Londra’da aile ahzetmek amacıyla akla yatkın devir mı?

Türklerin Londra’ya cebin ilgisinin son yıllarda bunaltıcı aynı şekilde arttığını söyleyen Saten Real Estate London LTD Kurucusu Helin Özçelik Konnolu, “İngiltere merkezli İngiliz yurt şirketi Zoopla’nın andıran zamanda yayınladığı Bir Krallık Ev Değer Endeksi Raporu’na bakarak hane fiyatlarının 14 yılın zirvesine çıkması planlanıyor. 2021’üstelik 1.5 milyondan fazla evin umum değiştirmesi ile beklenen ev piyasası 2007’den bu antlaşma büyüklüğünde bildirme dokunaklı yılını yaşıyor. Bu rekor ile 1959 senesinden bu zamana genişlik bunaltıcı 10 yıldan biri olması bekleniyor” dedi. 

Pandemi ile birlikte gelişim dünyasının şoka girdiğini rapor fail Özçelik Konnolu “Hep geçmiş bir sessizliğe gömüldü ve fiyatlar çekildi. Tıpkısı gelgel koklanması durumu yaşandı. Hassaten halihazırdaki kiracılar aynı tenzilat istek ettiler. Gelir düştü. Servet akışında tıpkısı tereddüt oldu. İngiltere’nin bu durumu hızlıca çözmesi gelişim dünyasına üstelik yansıdı. Alelhusus Londra yurt sayısı birkaç, dirilik sayısı çokça olması ile bilinir. daha çok ülkelerden gelişler arttıkça irade arttı. Zımnında arz dilek dengesizliğinden dünya karşılık artışları ortaya imdi” açıklamasında bulundu. 

İngiltere üstelik ocak ahzetmek amacıyla akla yatkın zaman mı?

İngiltere’üstelik ocak kabul etmek için makul antlaşma mı sorusunu cevaplayan Helin Özçelik Konnolu “Londra envestisman amacıyla seçme ahit arz akıllıca yerdir. Örneğin 1-2 odalı evler güdük dönemde getirisi fazla ve arz ameliye envestisman modelidir” ifadelerini kullandı. 

Ankara Anlaşmalılar bittabi familya alabilir?

“Burada mehabetli olan başlık akar gelirdir. Eğer tıpkısı İngiltere vatandaşının yekpare haklarına iyesi olmak istiyorsak, en beş altı iki yıl gerektiği kadar benzeri akaret gelir yorumlamak mortagage ahzetmek için ehliyetli olacaktır” açıklamasında mevcut Konnolu sözlerine şunları ekledi: “Türkiye’deyiz ama İngiltere bile envestisman düşünüyoruz. Alımların nakit ile yapılması gelgel süresini kısaltır. (2 kamer). Turfa durumlarda dahi akar gelirinin yüzdelik 40 ‘ı gösterilerek peşinat ile ev ahiz modelleri sunulabilir. Ev satışı uzmanları ile basamak alımının yapılmasını öneririm.”

Basamak denk artışında dünya şampiyonu İzmir oldu

50 bin dolarlık familya de vatandaşlık için satılıyor

Share: