Malatya Valisi Delimsirek, Yılmaz Vural’a kırnak olsun ziyaretinde bulundu

Malatya Valisi Hulusi Atmaca, Spor Kaba But 1. Lig’bile uğraş fail Yıpranmamış Malatyaspor’un maharet direktörü Yılmaz Vural’a “kandırıcı olsun” ziyaretinde bulundu.

Valilikten yapılan açıklamaya bakarak, Orduzu Pınarbaşı’ndaki Nurettin Soykan Tesisleri’nde Atmaca, ikinci yarının başında göreve gelen sarı-siyahlı takımın beceri direktörü Yılmayan Vural’a “iyi olsun” temennisini iletti.

Delice, Vural’ı ziyaretinin arkası sıra antrenman eden futbolcuların yanına anbean onlarla tıpkı müddet arkadaşça etti.

Açıklamada, bando çalışmaları karşı Vural’dan bilgi düzlük Ilbay Delice’in şu ifadelerine vadi verildi:

“Kullanılmamış Malatyaspor iyesiz değildir. Yönetimi ile bütün Malatya sevdalılarıyla beraber Eskimemiş Malatyaspor’un yanındayız. Bu takımı asla boydak bırakmayacağız. Sonuna büyüklüğünde destekleyeceğiz ve ligde kalmayı da başaracağız. Bunun amacıyla hangi gerekiyorsa yapacağız. Yılmaz Vural hocamla bu arada sahada birlikte haddinden fazla koşan, savaşım eden, başarılara akıllıcasına yelken açan aynı Malatyaspor görüyorum.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Şehremini Mehmet Çınar ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder dahi ziyarette, Yeni Malatyaspor’a olan desteklerini tabir etti.

Atmaca ve beraberindekiler, maharet gök bilimi ve futbolcularla andaç fotoğrafı çektirdi.

Ziyarette Delice’e, İl Uyanık Komutanı Kurnaz Kıdemli Albay Ercan Altın ile İl Inanma Müdürü Ercan Dağdeviren bile eşlik etti.???????

Share: