Miguel Cardoso: “İstanbulspor maçından 3 benek ahzetmek istiyoruz”

– Miguel Cardoso: “İstanbulspor maçından 3 benek ahzetmek istiyoruz”

Ethem Balcı: “İstanbulspor maçına hazır olduğumuzu hissediyoruz”

Kayserispor’dahi, İstanbulspor maçı hazırlıkları devam etti

KAYSERİ – Kayserispor’un liyakatli futbolcusu Miguel Cardoso, İstanbulspor mücadelesine bereketli hazırlandıklarını söyleyerek, “Bu maçtan 3 benek almak istiyoruz” dedi.

Kayserispor, Spor Göt Süper Lig’in 21. haftasında deplasmanda oynayacağı İstanbulspor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Düz koşuyla başlayan egzersiz, istinas hareketleriyle devam etti. Ardından soluk-kırmızılı futbolcular, maharet mesai ve kısa alanda amerikan bar çalışması gerçekleştirdi.

Cardoso: “İstanbulspor maçından 3 benek ahzetmek istiyoruz”

Idman öncesinde matbuat mensuplarının sorularını yanıtlayan Kayserispor’un 28 yaşındaki orta düzlük oyuncusu Miguel Cardoso, “Hazırlıklarımız gani ayrımsız şekilde ilerliyor. Şu anda haftanın ortasına geldik. hafta arası karşılaşma olmadığından ufuk bu hafta normal bir hafta kadar faaliyet fırsatımız var. Önümüzdeki İstanbul maçı bizim üzere yüce. Son yerine Beşiktaş’a alın aynı mağlubiyet almıştık. Bu maçtan 3 nokta almak istiyoruz. Evimize bu şekilde kaçmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Türkiye Kupası çeyrek altın finalinde Fenerbahçe eşleşmesi için ise Cardoso, “Bu pik daha var. Mihrak noktamız evvel maçımız olan İstanbulspor maçı. Lige konsantreyiz. Bittabi ki Fenerbahçe tahakküm bire bir rakip, baskı bir karşılaşma olacak. Dediğim kabilinden şu anki mihrak noktamız tomar” şeklinde konuştu.

Ethem Balcı: “İstanbulspor maçına hazır olduğumuzu hissediyoruz”

Soluk-kırmızılıların 19 yaşındaki futbolcusu Ethem Balcı üstelik, “Hazırlıklarımız sürüyor. İstanbulspor maçına amade olduğumuzu hissediyoruz. Beşiktaş maçında yenik olduk ama İstanbulspor maçını kazanıp ligde yukarı sıralara geçmek istiyoruz. Bunun amacıyla elimizden gelen temas şeyi yapıp bu maçı kazanmayı düşünüyoruz. Ligde inşallah hocam müddet verdiği sürece elimden mevrut seçme şeyi düzenlemek istiyorum. Ligde birlikte gol atmak, asist fora etmek kabil hedeflerim var. İnşallah bunları bildirme bodur sürede gerçekleştireceğimi düşünüyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: