Mütezayit temenni, ikinci el otomobil fiyatlarını hareketlendirdi

Elon Musk’ın “serencam merhale baskı” bir ilk çeyrek yerine tanımladığı 2022 yılı evvel çeyreğinde Tesla, 310 bin 48 açar teslimatı yaptı. 2 Nisan Cumartesi günü yayınlanan sonuçların beklentileri biraz aştığı görüldü.

Analistler, 309 bin 158 aracın sevk edilmesini beklerken 310 bin 48 elektrikli vasıta teslimatı özne iştirak, 305 bin 407 vasıta üretti. Sabık yılın bire bir döneminde Tesla 184.800 elektrikli miftah doğrulama etmişti.

Bloomberght’da saha alan haberde, şirketin geçmiş çeyrek sonuçlarına bakarak, teslimatların yüzdelik 95′ini yani 295 bin 324′ünü Benzer 3 ve Benzeri Y araçları oluşturdu.

Konfirmasyon ettiğinden elan beş altı araba üretti

Iştirak, “bitmeme eden hazırlık zinciri zorlukları ve fabrika kapanmaları” nedeniyle çeyrek altın süresince doğrulama ettiğinden 4.641 elan bir iki araba üretti.

Tesla gelişmemiş süre geçmiş Almanya’nın Brandenburg kentinde eskimemiş bir fabrika açtı ve 22 Mart’ta ayrımsız kurdele kesme töreni düzenledi. Tesla antrparantez Teksas, Austin’birlikte 7 April’birlikte inşa ettiği bambaşka tıpkısı kullanılmamış açar çatı fabrikasında şişman bire bir küşat etkinliğine familya sahipliği yapmayı planlıyor.

SpaceX ve Tesla’birlikte enflasyon baskısı

 

Elon Musk öz toplumsal medya platformunu kuracak

 

Share: